• köpek kuduz oldumu acaba ??
  • sanki yerde yatan adam ekmek almaya gidiyordu. devlete karşı geliyordu o esnada.

polis ne yapsaydı eli kolu bağlı beklesin mi?
  • geçmiş olsun diyerek bende kardeşimizi ülkemize davet ediyorum.
  • hakkında "hollanda polisi destan yazdı" şeklinde yorumda bulunmayacağım, aslında parçalama değil de ısırma barındıran hadise. şiddet ve baskı kötü şeylerdir, devletin tekelinde olması bu durumu değiştirmez.
    ancak yine de şükretsinler, eylemcilerin gözüne gaz fişekleriyle nişan almamışlar, kafataslarını parçalamamışlar, öldüresiye dövmemişler.
  • bakan resmi bir protokol ile gider öyle elini kolunu sallayarak gitmez eğer giderse akp mv olarak gider. şuan hollandadan kovulan bakan değil mv bunu anlayın. yapılan mağduriyet gösterisinide anlayın
  • gurbetçi kardeşimizi acilen türkiye'ye bekliyor ve geçmiş olsun diyorum.
    burada dilediğince gösteri yapabilir, hatta polis bu tarz görüntüler görmesin diye gaz fişeğiyle kör edebilir veya bitkisel hayata sokabilir.
  • "insan olanların" içini acıtırmış ha? bak sen

ulan gezide o kadar insan öldü birinizin sesi çıkmadı be. bi köpek bacak parçalamış çok mu?
  • aynısı turkiye'de yaşansa saldıran polis köpeği değil polis olurdu. şanslıysa 10 polisten dayak yer, kaburgaları kırılır, nezarethanede kalırdı. şanssızsa da başına birşeyler isabet eder, ölür kalır, arkasından bakanlar çıkar ölenin masumiyetini sorgulardı.

tabi üzücü bir olay ama insan durup dururken dünya sakini olaysız hollanda'yı nasıl karıştırdık da bu hale geldi olaylar diye sorguluyor.
    iğneyi kendine çuvaldizi başkasına batırmak gerek.
  • burada sözlükteki insanların insanlığına söven, onları vatansızlıkla itham eden insanları anlamadığım bacak parçalanmasıdır.

cumhurbaşkanınız 7/24 bu insanları aynı anda hem islamcı hem de kürtçü ilan etmeye çalışırken, bu insanlardan destek mi bekliyordunuz? o desteği hangi alanda olursa olsun, nah alırsınız.

ben sizden de hazzetmiyorum, sizin hollandalı versiyonunuz olan wilders gibi tiplerden de. yiyin birbirinizi ete para vermeyin. oraya gönderilen bakan, onu oraya gönderen cumhurbaşkanı ve ısırılan hollanda vatandaşı ile konuştuğum dil hariç hiçbir ortak noktam yok. orada onun üzerine saldıran polisler, bunu azmettiren wilders vb. türevi politikacılar ile dil de dahil hiçbir ortak noktam yok. hiçbir ortak noktam da olmayacak. sizin ya da onların başına gelen kötü bir şeyde ise maksimum bekleyeceğiniz şey atılacak bir göbek olmalıdır. şunu da yazayım içimde kalmasın; bu ülke bir daha hiçbir zaman, hiçbir olay karşısında tek yürek olamayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap