• güney koreyi amerikanın günümüzde yaptığı şeyleri amerika topraklarında yaptığını portreleyen gariban amerikalıların kurtuluş savaşı verdiği ironik sovenist boktan fps oyunu. oynadığım en kötü oyunlardan biriydi sanırım, indirimden çok çok ucuza almama rağmen zarara girmişim hissi verdi bana.
  • hakkındaki yorumları okumama rağmen ilginç konusu ve beğeni tarzımın farklı olması nedeniyle beğeneceğimi düşünerek oynadığım ama deyim yerindeyse 'yarısında çıktığım' vasat ötesi fps.

konu ilginç eyvallah ama o oynanış ne öyle kuzum? yardımcı karakterler birbirinden salak, çatışmalarda yardımları yok. yanındaki adamı vurmaktan acizler.

zorda oynamama rağmen yapay zeka salak ve aşırı dengesiz. ateşi görünce yaldır yaldır üzerine koşmalar, siperde sürekli aynı yerden kafa çıkarmalar, taktiklerin hak getire olmasının yanında ilginçtir ki çok iyi yaptıkları bişey de var, o da sadece bana odaklanmaları. nedense bütün düşmanlar ve sentry dedikleri aletler bana kilitlenmiş durumda. yanımdaki adam o aletin yanında geçiyor bişey olmuyor da arkada siperde duran bana odaklanıyor meret. siperden konu açılmışken bazı yerlerde siperde durmana rağmen vurulabiliyorsun, öyle de güzel bi oyun.

daha 2. bölümdeyim daha şimdiden sıktı bu hatalar. üstelik daha buglar ve diğer saçmalıklar da var. mesela çatışmada takım arkadaşımız önümüzdeyken bi bakıyosun hop arka saflara geçmiş yada oyundan kaybolmuş. o bölüm bitiyor sonra ortaya çıkıyor. yada bi kapıdan geçeceksiniz diyelim, kapının önünde durmanıza rağmen önce diğer elemanlar geçiyor sonra biz en son. önden gireyim desen yok. önce diğer elemanlar içimizden geçicek, biz mal gibi beklicez onları sonra.

oyun bir de kısa sürüyormuş. gerçi zorda ve bu saçma yapay zekayla bol bol öldüğümden uzun sürcek gibi benimki ama bakalım.

genelde her oyuna şans veren, oynamadan hiç bir oyunu tırt görmeyen, konusu güzelse az biraz da oynanış varsa bana yeten bir oyuncu olarak beni bile çıldırttıysa millet sövmekte haklı.

uzun sözün kısası, bu oyuna bulaşmasanız iyi edersiniz. konuyu mu merak ettiniz, gelin ben size anlatayım. oynamanıza gerek yok.

edit: biraz daha oynadıktan sonra diyorum ki, allah senin belanı versin thq. böyle lanet bi oyun yaptığın için. sırf bitirmek için en kolaya almayı düşünüyorum. zor seviyede oynanmıyor saçma yapay zeka ve embesil takım arkadaşları yüzünden. top olun hepiniz.
  • saitek gamepad takılıyken, ekran kartının gtx670 olmasına rağmen, 20 fps veren oyun. saitek'i çıkartır çıkarmaz fps 60'a sabitleniveriyor.
  • aynı zamanda jason statham, winona ryder, james franco ve kate bosworth'un başrollerde gezindiği 2013 filmi.
  • sylvester stallone'nın yazdığı film.
    jason statham kızıyla birlikte sessiz bir kasabaya taşınan eski bir dea ajanını canlandırıyor.
  • potansiyeli olan, ama çok kısa oyun.
    single player'ı en yüksek zorluk derecesinde yaklaşık 2.5 saatte bitirdim. ööle ahım şahım bi fps oyuncusu da değilimdir.

thq hakkın rahmetine kavuşunca homefront ıp'sini yerli kardeşlerin firması crytek almış, hayırlı olsun.
  • jason statham'ın adam döverken içinizin yağlarının eridiği bir başka filmi. statham severler kaçırmasın.
  • ailesini küçük bir kasabaya taşıyan ve ailesi ve bölge halkı uyuşturucu kaçakçılarından etkilenince emekliliğinden vazgeçen bir dea ajanını anlatan aksiyon filmi. senaryonusu slyvester stallone'nun yazdığı başrolde de jason statham, james franco'nun olduğu türkiye vizyon tarihi ise 4 nisan 2014 olan film.
  • izlerken ''oh ulan, al sana al '' demekten kendimi zor alıkoyduğum, güzel film.
hesabın var mı? giriş yap