şükela:  tümü | bugün soru sor
  • amazon.de'den honor cashback i ile 170 euro'ya aldığım , bir haftalık kullanım tecrübeme göre fiyat performans oranı gayet yüksek olan honor akıllı telefon modelidir.
  • yüz okuma teknolojisi olan, hem önde hem arkada iki kameraya sahip android son sürümü mevcut 2 yıl huawei türkiye garantili yeni model bir telefondur. doların 5 tlye yaklaştığı şu günlerde haftaya a101de 1200 tlye satışa sunulacak telefon piyasanın en iyi f/p ürünü olabilir.
  • 2 ağustos itibariyle a101'de 1.199 tl gibi bir fiyata satılacak telefon modeli.
    honor markasını ilk kez duysam da tasarım olarak hoşuma gitti. ayrıca bu fiyata bu özellikte telefon olması da şaşırtıcı.
    tabii ki ben yine almayacağım. alanların iyi yorumları sonrasında pişman olacağım.
  • antutu skoru 75000 bile degil bir de 32 gb. sekli semali iyi fakat. antutu skorunda 3 sene oncesinin telefonlari bile daha iyi
  • bugün edindiğim ve ilk izlenim olarak oldukça beğendiğim, başarılı bir f/p ürünü.

kamera performansı beklentimin oldukça üzerinde, uygun bütçeli telefon arayan ve kamerayı da önemseyen kişilerin değerlendirmeleri faydalı olabilir.
  • bir adet mavi renkli olanından kullanmaktayım. öncelikle fiyat aralığındaki hemen hemen tüm markaların modellerinden malzeme kalitesi anlamında önde diyebilirim. parmak izi okuyucusu iphone se'ye göre daha hızlı ve stabil geldi. şarj ömrü şimdilik iyi sayılır sabah ful şarjla alıp gün içi whatsapp, sms, haber akşam gezinti, online radyo derken gece yarısına kadar rahat yetiyor. ekran süresi alamadım. hafif bir ısınma hissi arada oluyor ama rahatsız etmiyor. bunu da yaz ayında elimin terlemesiyle bir tutuyorum. yazılım görselleri ve stabilitesi oldukça güzel. kamerası beklentilerin ötesinde. fiyat rakipleri arasında öne çıkan bu cihazı düşünenlere tavsiye ederim.
  • yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum, kısaca deneyimlerimi paylaşayım dedim.

- bir kere tasarımı ve malzeme kalitesi beklentinin birkaç tık ötesinde. 1200 liralık telefon diyorsunuz ama özellikle parlak cam olan arka kısmı bayağı dikkat çekiyor.

- sosyal medyada dolaşırım, haberlere falan bakarım, biraz da video izlerim falan diyorsanız performansı memnun eder. oyunda da çok aşırı zorlamazsanız eh dedirtiyor. neticede mal belli fiyatı belli.

- kamera olarak tam sosyal medyada story atma telefonu. general mobile gm 5 plus'tan örnek vereyim, arka tarafı bulanıklaştırmayı google camera üzerinden yapınca yapay olduğu kabak gibi ortaya çıkıyor. hem önde hem arkada bunun için ek kamera olunca arkayı güzel şekilde yakalayabiliyorsunuz. bir de yazılımından mı kaynaklı bilmiyorum ama uygulamayı açınca hazırlanması için 4-5 saniye beklemek gerekiyor, o canımı sıktı çat diye çekemiyorsun mesela.

- pili de yukarıda dediğim gibi sosyal medya+tarayıcı+youtube+kamera falan işin içine oyun katmayınca 1,5 gün kadar gidiyor. arada yolda sıkılınca pubg mobile açıp oynuyorum o zaman da 1 günü tam şekilde götürüyor.

özet geç, fiyatına göre güzel telefon. aynı fiyatlarda xiaomi var ama garantisiyle uğraşamam diyorsan zaten huawei'nin alt markası olduğu için garantiye onlar bakıyor. tek ve en büyük sıkıntısı telefon bulunmuyor, geçen a101'e geldi gördüğüm kadarıyla da kapış kapış gitti ama tekrar ne zaman gelir, bu kurlarla kaça gelir bilinmez.