• garip bir şekilde ücretsiz versiyonunu kullanabilmekteyim.
    iss : superonline adsl
  • yaklaşık 2 aydır kullanamadığım vpn. ben firefox eklentisini kullanıyordum ama halen çalışmıyor. işin ilginci zenmate ve anonymos mudur nedir o da çalışmıyor.
  • 2 gündür sitesine bile erişilemeyen vpn uygulaması. siteye girmek için muhtemelen vpne ihtiaç duyulması nedeniyle insanı paradokslara sürüklemekte. bu internet yasaklarını nasıl deliyoruz artık bilen varsa aydınlatsa da, kutsal bilgi kaynağından yararlansak.
  • diğer vpn değiştiricileri şu an için çalışmaktadır.
    satın alarak üye olduğum için mailleşerek olayı çözmeye çalıştım. yaklaşık 5 mail ve bir sürü öneri sonrası hala çalışmaması üzerine paramı geri istiyorum diye bir mail attım (full refund). cevapları gayet makul şekilde idi.
    mailin bir kısmını yapıştırıyorum aşagıya.
    bu arada onlar da olayı hükümete bağlamışlar. kısacası en çok kullanılan vpn değiştiricisi diye düşündüğüm hotspot'a bu oluyorsa yakında ciddi sansür başlayacak demektir.

"hello,

thanks for reaching out to us.

unfortunately, many of our users in turkey are experiencing connection issues due to government blocks. while our engineering team works to improve hotspot shield connectivity in your country, there are a few things you can try to get back online....still can't connect? ıf you paid for an elite subscription and would like a refund, please send us your order ıd and elite username. ıf you purchased your subscription via itunes, please visit our help center to learn how to request a refund from apple.

please let us know if you have any questions.

thank you,

joe c.
    customer support associate."
  • direk üstten engellenmiş sanırım. ne diyim allah belanızı versin.
  • güvenilir olmayan vpn uygulaması.

http://www.hurriyet.com.tr/…cok-kotu-haber-40545605
  • yalnızca ücretsiz kullanıcılar için güvenli olmadığı iddia edilen vpn şirketi.
  • elit üyeyim, ya hiç bağlanmıyor ya da sık sık kopuyor. tam rezalet.
  • http://www.sabah.com.tr/…-huduti-hakkinda-sok-belge

ulan zaten çok yavaş çalışan bir uygulamaydı şimdi bir de fetöcü ilan ettiler bu programı.
  • iyide hemserim haberde onlara has vir program oldugu soylenmiyorki bu programi kullanarak ag olusturmuslar diyor birazda bu programlarin olumsuz olumlu amaclarla nasil kullanildigindan bahsediyor.nasil bi okuma sekli anlamiyorum langirt yapistiriyosunuz.aha buda suymus buda buymuscular .
hesabın var mı? giriş yap