1204 entry daha
  • 5. sezonu 30 mayıs'ta başlayacak dizi.

--- spoiler ---

francis underwood: that's right. we don't submit the terror. we make the terror.

make the terror
    --- spoiler --
  • hayatımda en ilgiyle izlediğim politik dizidir. tabi ki kevin spaycey'in olması benim için öncül etken oldu izlemem için.
    robin write yani karısı clair rolünü harika canlandırıyor. çok baskın, çekici, zeki tehlikeli, umulmaz bir karakter.

hayatınızda böyle bir kadın olsaydı nasıl olur du? bilemiyorum.

yeni sezon için çok beklettiler umarım değer.

edit; ek, 2 bölüm izledim özlemişim introsunu bile. kevin spacey saçları bembeyaz karşımız da, diri vicıtlı claire cadısı yine çok çekici ve sıradışı bir yaşam için de bu sezon.
    değdi demek istiyorum beklediğime.

edit2; amann... shameless'a döndü 5. bölümden sonra sex hayatları. francis underwood genişliği bu yıl şok yaşatıyor izleyiciye.
  • 5.sezonunu izlememize saatler kalan enfes dizi.

edit: öğrendiğimiz bilgiye göre ilk digiturk yayınlayacakmış. şimdi ben bu dizi için netflix'e üye oldum. kul hakkıdır, kevin reisin emeği var dedim, torentten kaçalım dedim ama ilk yayınlama hakkının digiturkte olduğunu öğrendim. şimdi ben bu diziyi bu saatten sonra torentten izlerim kimse de bana korsancı vb filan demesin tamam mı sayın amına koyduklarım. yeter be yeter.
  • yamulmuyorsam, önce digiturk'te yayınlanacak, netflix'te hemen yayınlanmayacak.

https://twitter.com/…turk/status/868160651981725696

ben yanlış yorumluyor da olabilirim ama neflix türkiye'nin bu konuda sessiz kalması düşündürücü. belki de '' ülke içinde pr yapma yasağı'' gibi bir şey vardır yan lisanslama sözleşmesinde. yani netflix demiş olabilir ki ''ben sana yayın hakkını satıyorum ama platformumda ben de yayınlayacağım ama tüm pr senin olsun, ben reklamını yapmayacağım.'' gibi bir şey söz konusu olmuş olabilir satış sözleşmesinde.

eğer ki netflix hemen yayınlamazsa işte o zaman böyle işin... diyip aboneliği iptal edeceğiz tabi. gerizekalı değiliz. adama house of cards için para veriyoruz, ''ben onu bein'e sattım birader, onlardan al'' demek gibi bir şey bu . aynı koltuğu iki kişiye satanlardan daha kahpece bir yaklaşım olur.

peşin edit: aynı durum (bkz: bloodline) ve de (bkz: orange is the new black) dizisinde de olmuş. yayın hakları satıldığı için netflix türkiye bu dizileri yayınlamamış. orjinal dizisi olmamasına rağmen. (neflix'e girip teyit edebilirsiniz söylediklerimi ) ben netflix'i iptal ediyorum.

edit 2: üyeliği iptal ettim. gerizekalı yerine konmaktan hoşlanmıyorum çünkü.

edit 3: mayıs takvimlerinde house of cards yok. https://twitter.com/…kiye/status/858607612757241856
  • 5. sezon tanıtım fotoğraflarını eski abd başkanı barrack obama'nın jesti olarak beyaz saray fotoğrafçısı pete souza'nın çektiği dizi.
  • sanırım yayın haklarından dolayı türkiye'de öncelikle digiturk'te yayınlanacak.

https://twitter.com/…kiye/status/868855244968603649

digiturk'lü olmak ilk kez bir işe yaradı.
  • (bkz: geliyor gönlümün efendisi)

sonunda kavuşuyoruz. dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyisi. benim için bir numara. ızlemeyenler cok şey kaçırıyor.
937 entry daha
hesabın var mı? giriş yap