• yeni çıkmış bir parfüm. hugo boss'un son numarası. adı üstünde, pour femme.
  • cacharel eau de eden'le benzer kokan parfüm. çok güzel yani...
  • hafif, tatlı, derinden mistik bir kokusu var. çok başarılı bir parfüm, çok beğeniyorum ama çok uzun süre kalmıyor üstümde malesef.
  • kalıcılığı kötü ama oldukça güzel bir koku, çiçek çiçek kokuyor iç baymıyor
  • normalde baharat notalı parfümlerin insanıyım ancak duty free çılgınlığıyla elim gidiverip almıştım bu parfümü.

bir süre ambalajından bile çıkarmadım israfım gözüme batmasın, salaklığımı tekrar sorgulatmasın diye. neyse sonunda açtım ve günlük olarak bu parfümü kullanmaya başladım.

yorumlarım şu şekilde:

*şişesi estetik, hoşuma gitti.
    *hoş bir esintisi var, yazlık bir parfüm.
    *üst notalarda mandalina, frenk üzümü ve frezya ile başlayıp; heart kısmında zambak, yasemin, gül var. alt notada misk, limon ağacı var.
    *benim tenimde -tahmin ettiğim gibi- kalıcı değil malesef. birkaç saate uçuyor ancak, tahmin ettiğimden de kalıcı çıktı.
    *normalde hiç çiçek miçek kokusu insanı değilim ama bunu sevdim. hafif bir kokusu var geçekten, insanı baymıyor.

sonuç olarak tekrar alır mıyım, bilmiyorum açıkçası. belki indirimde denk gelirsem düşünebilirim. bunun yerine balenciaga ile yoluma devam ederim gibi geliyor.
  • mükemmel bir koku, uzun süredir kullanıyorum. ama maalesef 5-6 saatten uzun kalmıyor.
hesabın var mı? giriş yap