• çok klas bir koku. köylüler bilmez. yıllar hugo boss boss'cusuyum, bu koku şu anda favorime oturdu gibi.
  • aynen çok klas bir koku. tek pişmanlığım avrupadayken almadım tr ye gelince fiyat 2 katıydı. neyse seneye alırız artık.

edit:66 avroya 200 ml lik aldırdım arkadaşa avusturya'da.
  • herkes hasta , net .
  • şu sıralar türkiye'de bulmak imkansıza yakın, bulduklarımın da hayvan pahalı olduğu parfüm. resmen çıplak hissediyorum. benimle biraz koku paylaşacak olan varsa yeşillendirsin.
  • kadın parfümü de erkek parfümü de inanılmaz güzel ve klas yeni sayılabilecek hugo boss kokusu.
  • bana gore hugo bossun en iyi parfumu
  • zamanında kız arkadaşım almıştı ve o günden beridir de vazgeçilmezim olan koku. bugün tekrardan aldım ancak fiyatlar acayip pahalı tabi, tek can sıkan konu bu...
  • seyrettiğim en iyi parfüm reklamına sahiptir. ...
  • enteresan ve değişik. boss the scent, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve bruno jovanovic & pascal gaurin imzalı. üst notalarda zencefil, mandalina ve bergamot; orta notalarda maninka ve lavanta; alt notalar ise deri ve odunsu notalar bulunmakta. kesinlikle teninizde deneyerek alın, hem fresh hem de aromatik. o yüzden terinize göre parfüm güzelleşebiliyor veya cirkinlesebiliyor. ilginc bir sekilde tenimde çok iyi durdu, bir süre kullanacağım.

kalıcılık : 8/10
    hissedilirlik : 7/10
    koku kalitesi 8/10
  • bugün aldığım parfümüm.
    hoşuma gitti, güzel.
hesabın var mı? giriş yap