• android uygulaması çıkmış gözümü yaşartmış. fakat abuk hatalar veriyor. en kısa sürede düzeltilmesi dileğiyle.
    ben yapacaktım ulan!! o uygulamayı tüh.
  • artık ücretsiz olmuş servistir. aylık sabit ücret almak yerine sadece bağlantı sırasında data ücreti almakta.
  • ilaç gibi uygulamadır. zor zamanda imdada yetişir.
    zaten şu istanbul trafiğinde conta yakmadan bir yerden bir yere gitmeye yardımcı olan 3 unsur var.

biri radyo trafik
    bir diğeri murat kazanasmaz
    ve en büyük yardımcı ibb cep trafik

ha arada anlık bilgi için 444 4 154'ten ibb trafik kontrol merkezi'de aranabiliyor o ayrı.
  • dün itibarıyle avea hattıma gelen mesaja göre bugunden ıtıbaren mevcut internet tarifem üzerinden faturalandırılacak olan uygulama. anlamadığım nokta benım zaten ınternet paketım var. ne diye bi daha ücretlendiriliyorum. ibb cep trafik iphone lar için ücretlendirilmiştir diye bi msj atsan daha anlaşılır olurdu. avea ya mı kızsam, bu basit ama hayati önem taşıyan uygulamayı paralı hale getiren ibb ye mi kızsam bilemedim. gerçi her ikisinede kızıyorum şu anda.
  • son günlerde yoğun saatlerde ipad, iphone üzerinden açılmayan fakat blackberryden rahatlıkla girilebilen uygulama.
  • elektrikli otomobiller için şarj istasyonlarını gösteren bir katmanı eklemiş uygulama.
  • yola çıkmadan telefonumdan mutlaka ilk olarak ziyaret ettiğim uygulama. ancak bazen sizi şaşırtabiliyor, zira gideceğiniz yönü kıpkırmızı gösterip yemyeşil çıkma ihtimali yok değildir.
  • sensör arızası nedeniyle, trafik yoğunluğu olmayan yolu yoğun ya da tam tersi gösterme sorununu, çalışıyorsa trafik kameralarıyla doğrulamak gereken olan uygulama.
  • yandex'in trafik uygulamasından sonra açıp bakmıyorum bile denilebilir. yandexten iyi tek yanı, kamera görüntülerini verebilmesi. onun dışında hantallığı, arada sırada trafik durumunu göstermemesi falan derken. iyi düşünülmüş ama iyi kodlanmamış bir program. ekşi sözlük gibi.
hesabın var mı? giriş yap