• elektrikli otomobiller için şarj istasyonlarını gösteren bir katmanı eklemiş uygulama.
  • yandex'in trafik uygulamasından sonra açıp bakmıyorum bile denilebilir. yandexten iyi tek yanı, kamera görüntülerini verebilmesi. onun dışında hantallığı, arada sırada trafik durumunu göstermemesi falan derken. iyi düşünülmüş ama iyi kodlanmamış bir program. ekşi sözlük gibi.
  • uygulamadaki uyarıları engellemek istiyorsanız,
    android için
    ayarlar / uygulamalar (uygulama yöneticisi) ıbb cep trafik'i seçin ve nofitications 'ın tıkını kaldırın
  • yola çıkmadan telefonumdan mutlaka ilk olarak ziyaret ettiğim uygulama. ancak bazen sizi şaşırtabiliyor, zira gideceğiniz yönü kıpkırmızı gösterip yemyeşil çıkma ihtimali yok değildir.
  • ilaç gibi uygulamadır. zor zamanda imdada yetişir.
    zaten şu istanbul trafiğinde conta yakmadan bir yerden bir yere gitmeye yardımcı olan 3 unsur var.

biri radyo trafik
    bir diğeri murat kazanasmaz
    ve en büyük yardımcı ibb cep trafik

ha arada anlık bilgi için 444 4 154'ten ibb trafik kontrol merkezi'de aranabiliyor o ayrı.
  • sabahtan beri 28233r0238905 kere uygulamamız güncellendi diye bildirim gönderen allahın belası uygulama.
  • nexus 4'ü bile kastırmayı başaran tek uygulama.
  • anlık bilgi vermesi bitti, geleceği de tahmin etmeye başlayan uygulama

http://shiftdelete.net/…ik-tahmin-edecek-48898.html

bu yeniliği, aylar önce yandex de duyurmuştu.
  • ayni istanbul trafigi gibi, kamera "goruntusu" haric cekilecek cile degil.

yeni versiyonu daha guzel olmus ama o hantal yapidan bir turlu kurtulamiyorlar. sayfanin yuklenmesi, kamera goruntulerinin acilisi hala sorunlu. boyle efektli gibi geliyor her sey. baska hicbir programda bu denli zorlanmayan low-end bir telefonda kullanmak olum gibi. yola cikmadan evvel soyle bir bakip yandex'e ziplamak gibisi yok.

ayrica eski uygulamaya sadece duyuru eklemisler. gorulmuyor bile o duyuru. her topyekun degisen arayuzle birlikte ad degistirip durmasinlar. alti ustu guncelleme yayinliyorsunuz yahu?

yeni versiyonun google play linki: http://goo.gl/jq1gq
  • güncellendi iyi eyvallah ta, gün içinde zırt pırt duyurularıyla yıldıran uygulama. hiçbir şekilde engellenemiyor. kardeşim ben girersem bakarım trafik durumuna, bana ne sikime günde on kez duyuru gönderiyorsun ki?
hesabın var mı? giriş yap