• istanbul bb logosunda camiyi anlarım da ankara bb logosunda cami nedir.
  • yok 60 yıl, yok akp'den önce vardı ayaklarını geçiniz.

sadece başlangıçtır. sıra ibb logosunda.
  • her akp'li belediyenin logosu mavi-turuncu olduğu için en azından ibb'nin bundan kurtulması hoşuma gitti.

ek olarak, istanbul camilerden ibaret değildir... boğaz köprüsü (pardon yeni adı 15 temmuz dıdıdı idi ama) falan olsa siyasal islamcılıklarından bedevi mi eksilirdi yani?

biraz özel televizyon kanalı logosuna benzemiş nedense, aklıma direkt star tv geldi lknflwntmşelgm
  • istanbul camileriyle ünlü bir şehirdir. yeni yonetim değişiklikler yapacaktır. ama isim değişikliği ve logo değişikliğinden ziyade insanların istanbul'da daha rahat yaşaması icin neler yapılması gerektiği ile ilgili çalışsa daha iyi olur. 1 imamoğlu değil 1000 imamoğlu gelse istanbul'un geçmişini ,dokusunu zaten değiştiremez. süleymaniye, sultanahmet, yeni camii, yavuz selim camii, fatih camii ve daha niceleri istanbul'u istanbul yapmıştır. birilerinin gücüne gitsede minarelerden ezan ,dillerden kur'an dusmeyecektir.
  • tasarım çok güzel olmasa da.
    bir şeylerin değiştirilebilir olduğunu göstermek adına ve ülkemizde iktidarın kurduğu saltanat düzenine bir başkaldırı olarak gayet yerinde.
  • öncelikle açıklık gelsin; ibb’nin değil, ibb tv’nin logosu değişmiş.

ne çok ibb tv izleyen varmış (!) ona da hayret ettim. sorsam kesin yayınlanan tüm programları, videoları falan biliyorsunuzdur, evet.

neyse asıl konuya gelelim; bence ibb’nin de logosu değişebilir. “yok siz sadece bir cami görüyorsunuz”, “anlamını bilmiyorsunuz bık bık” diyen arkadaşlarım, anlayabiliyoruz. şehrin sembolü camiler, 7 tepesini simgeleyen beyaz tepe şekilli üçgenler, geçilmesi imkansız denen boğaz ve yanlarında iki yakanın sembolü surlar. yayın yapan bir kuruluşun bir dinin sembolüyle tarafsız yayın yapması beklenebilir mi? tv’de 7/24 ilahi okunan kanallarda bile cami amblemi yok yahu.

peki hepsini geçtim; istanbul camilerden, boğazdan ve surlardan mı ibaret? kiliseleri, sarayları, kuleleri yok mu? kız kulesi, galata kulesi, prens adaları vs değil de neden sadece cami? ayrıştırma bundan seneler seneler önce yapılmış. şimdi yalnızca tv logosu değiştiğinde yerine gelen pembeli mavili şekil için “lgbt sembolü” diye haber yapanlar yine aynı ayrıştırıcı kafalar. valla yazık ne diyeyim..

tüh şimdi logodaki camiyi göremedi diye namaz kılmayı unutacak cümle alem. gençlik inşallah allahsız olmaz. amin.
  • şahane olmuştur. estetik-renk seçimleri,logo karakteri vs... beğendim.
  • stok resim aşırma ile yapılmış saçma sapan anlamsız bir logo.

https://www.shutterstock.com/…ave-liquid-1017305425

bari renkleriyle falan oynasaydınız. hangi yandaşa ne kadar bedelle yaptırdılar acaba bu logoyu. rezalet ötesi bir durum. medeniyet şehri istanbul'un televizyonunun logosu aşırma bir çalışma ile değiştirilmiş. tebrikler.
  • ekrem imamoğlu icraatı.

yandaş medya'nın ağır bir şekilde eleştirdiği olay (adamlar bir kaç rengin birleştiği herşeye lgbt demeyi başarabiliyorlar)
  • kimse dememişse ben diyeceğim.

ulan madem, dininize bu kadar bağlısınız, madem bu kadar camii minare sevdalısısınız, bu güne kadar bir taneniz çıkıp da, rögar kapaklarının üstünde neden camii figürü var dedi mi?

demez, çünkü amacınız provokatörlük yapmak.

amaç tam olarak provokatörlük de değil anladığım kadarıyla. verilen emri bir meblağ karşılığı yapmak galiba.

söyle lan kaç para?
hesabın var mı? giriş yap