şükela:  tümü | bugün
  • hayatımda gördüğüm en berbat logodur. bu televizyon kanalında 100 liraya bal , cinsel istek arttırıcı ve sikimsonik telefon bile satılabilir öyle bir logodur.
  • hem yalandır hem değildir. çift taraflı oynuyor kurnazlar:d

ibb tv web sayfası ve kanalda yeni olduğu söylenen logo bulunmakla beraber shutterstock araklaması olduğu için anlaşılmış olsa gerek ilgili kısım kaldırılmış. site şeysi

gelelim gerek var mıydı? ibb tv'nin logosunun ibb logosu ile aynı olmasından daha doğal ne olabilirdi merak ediyorum. sikkodan yere bir değişiklik, ne oldu acaba ? ekranda cami görmek istemiyoruz ekrem mi dediler * yeni logo da shutterstocktan alınma herhalde, renge varıncaya kadar aynı. bence başkanı kazıklıyorlar.

şimdi bu logo için ücret verildi mi ? verildiyse kaç para verildi ? logo kimlere yaptırıldı ? araştırılması ve açıklanması gerek.

edit: ben de saf saf yazıyorum meğer cami düşmanlarını pıtır pıtır ortaya döken mevzu olmuş. ekrem başkan yukarıdaki goygoyum kuvvetle muhtemel gerçek olmalı. kemik seçmenin kırk yılda bir açacak olduğu ekranda cami görmek istemiyoruz dedi ve sen de olur abi çektin. sevgili din düşmanları, bu işi klavyeden değil açık açık yapınız. malum klavyede yaşanmıyor. çıkın açık açık ben sizin dininize karşıyım diye bağırın meydanlarda.
  • istanbul denince akla ilk başta camileri gelirken bu logoyu sadece 'dini sembol' olarak algılayan düşük iq'lu bir kesimin, değişmesinden memnun olduğu logo. bi de rogar kapaklarında cami olunca neden rahatsız olmuyordunuz diyen daha düşük iq'lu bi kesim var kutluyorum dini hassasiyetlerini.
  • sayesinde ibb tv diye bir şey olduğunu öğrendik.
  • logoya takilan malum guruh, kurumlardan tc ibaresi kalktiginda arka bahcede oynuyolardi galiba, emzik logosu olaymis daha iyi olurmus.
  • chp'nin islam fobisine devam ettiğini gördüğümüz icraat. camileriyle ünlü, binlerce yıllık tarihi olan istanbul'a ibnemsi, ultra modern logo yapmak ancak çakma modern chp'ye yakışırdı.

siyasal islamcılar rahat bir nefes alabilir. adamlarda zihniyet değişikliği yok, bu kafayla ülke genelinde başarı kazanma şansları da.
  • rögar kapaklarında camii logosunun ne işi var diye sorgulamayanlar, kalkmış belediyenin televizyon kanalından cami logosu neden değişti diye konuşuyor.
  • fikir olarak güzel ama sonuç olarak yetersiz bir eylemdir.

cami logosu kesinlikle tv'de farklı bir mod yaratıyordu ve kötü duruyordu bu manada daha modern bir tasarıma geçilmek istenmesi normal. ama sonucunda karar kılınan logo bence de biraz yavan kalmış. daha tarz bir şey olabilirdi ama sonuçta bunun minimum kaynak ayrılarak yapıldığı ortada. yani absürt bir durum söz konusu değil boş yapan insanlar neyin derdinde anlamak güç. yüksek meblalara yandaşa logo yaptırılmış gibi bir algı kasılıyor çünkü. adamın her hareketini de bu derece didik didik etmeyin fazla belli oluyor samimi olmadığınız. yarın öbür gün selpak tuvalet kağıdı alsalar belediyeye, koşun selpak fillerini katlediyorlar diye haber yapacaklar neredeyse.
  • gayet normal, güzel yapılmış bir eylemdir. kendi araba ihalelerini bile şimdiki yönetime devreden bir zihniyetin logo için verilecek üç kuruşa basacağı yaygarayı düşünemiyorum.
  • gereksiz bir eylem. logo değiştirmekle birşeyler değişmiş olmuyor. birşeyleri değiştirmek için de logo değiştirmenize gerek yok. volkswagen gibi logo üzerinde birkaç ufak renk, ton, yazı karakteri gibi değişikliklikler yaparsın, buna kimse bişey demez. ki volkswagen bile emisyon skandalına rağmen logosuna, markasına kıyamadı. kalkıp koca ibb'nin türkiye'de bilinirliği en yüksek olan logosunu değiştirirseniz şekil devrimcilerinden farkınız kalmaz. umarım sadece tv kanalına özgü bir durumdur ve düzeltilir. yok bunu tüm istanbul için logo değişikliğine çevirirseniz hem gereksiz bir hamle olur hem de israf olur.