• dünyanın en güzel olaylarından biri. yaz mevsiminde, gecenin köründe eve gelmişsinizdir, yorgunsunuzdur. yatağın üstüne oturursunuz ve kıyafetlerinizi çıkarmaya başlarsınız. en sonunda sütyeniniz, kilodunuz ve askılı badiniz olarak yatakta kalırsınız. yumuşacık yatağınız sizi uyumaya çağırmaktadır. yemişim geceliği de pijamayı da der iç çamaşırlarıyla yatağa yatarsınız. sonra sütyen rahatsız eder binbir zahmetle onuda çıkarırsınız. ve yatağınızda mışıl mışıl kendinizi çok hafif ve rahat hissederek uyursunuz. sabah bu rahatlığı terk etmek istemez evin tüm perdelerini kapatıp evde iç çamaşırlarıyla dolaşırınız. ertesi gece bu yeni alıştığınız rahatlığa bayıldığınız için tekrar böyle uyursunuz. kış gelir ya ben pijama filan giymiycem diyip üzerinize 2-3 yorgan daha örtüp kışın ortasında karlı günlerde de iç çamaşırlarınızla uyursunuz. tabi bu mevsimde evde iç çamaşırlarınızla dolaşmaya başladığınızda dudağınızu uçuklatan doğalgaz faturası gelince bari bişeyler giyiyim dersiniz. o kadar rahattır ki, artık aynı hafiflik duygusunu vücudunuzda öyle sıkı kavramışsınızdır ki kıyafetlerinizi bol şeylerden seçmeye başlarsınız. kısacası dünyanın en güzel, rahat, eğlenceli şeylerinden biridir.
  • yatağınız pencereye yakın bir yerdeyse esen rüzgar sayesinde kendinizi kral sanarak mışıl mışıl uykuya dalarsınız. ancak rüyanızda ne göreceğiniz hususu beni ilgilendirmez.
  • bunu yapan bir erkekse suphesiz ki olabilecegi en seksi 2. durumdadir. ilki icin;
    (bkz: banyodan yeni cikmis erkek)
  • kötümser ya da pimpirikli bir bakış açısıyla bakılırsa kişiyi deprem zelzele vs. faktörleri caydırabilir..
    ve fekat; atın ölümü arpadan olsun felsefesi de güdülebilir kuzum kime ne?
  • iç çamaşırlarıyla uyanmak ile kıyaslanınca, öpüp de başa konulacak bi durum.
  • eğer yıkanmadan gerçekleştirilirse yorgan altının efil efil taşşak kokmasına sebep verebilecek hadise. gönül ister bende anlatayım gayet seksi bir şekilde ama gerçekleri konuşmak lazım ha banyodan sonra seksi bulvar gazetesi ekleri kıvamında bir durum yaratılabilir ama ne bileyim ben deprem zamanı iki kat çorapla yatan adamdım o yüzden düşüncelerim de pek kaale alınası sayılmaz.
  • şu sıcak yaz aylarında sizi en çok rahatlatan şey. terapi gibi oluo insanı tüm stresinden arındırıyor
  • yaz-kis gerceklestirdigim eylem...
  • iç çamaşırlarıyla uyuma eylemi planlı gerçekleşmediyse, yani uyuya kalındıysa, gecenin ilerleyen saatlerinde babanızın ''ne oldu bu kıza! geldi geleli çıkmadı odadan.'' diye merak edip odanıza girmesi ve gerisin geri çıkıp ''ne oluyor bu çocuklara hanım! neler oluyor bize!'' şeklinde çıldırmasıyla sonuçlanabilecek hadise.
  • özellikle koğuşlarda dip dibe istiflenmiş askerlerin sıcak yaz gecelerindeki geleneksel hareket biçimi.
hesabın var mı? giriş yap