2522 entry daha
  • geçen ayın 17 sinde verdiğim sipariş yarınında sisteme düştü diye sevinsem de halen bi bok gelmiş değil. bunu yurtiçi kargo gibi beceriksiz bir kurumla çalışıyor olmalarına bağlıyorum. yurtiçi kargoya göre teslimat evime gelmiş (tüm gün evde olmama rağmen bir yandan da idefix siparişlerimi kontrol ediyor olmama rağmen geçen ayın 24'ünde ben bu teslimata cevap vermemişim. ve ne hikmetse artık beni telefondan aramış veya mesaj atmış da değiller. ama tabiki de bunlara rağmen halen ben yalancıyım, götümden uyduruyorum herşeyi... biri bana bu konuda nasıl suç duyurusu yapabileceğimi öğretebilir mi?
  • siparişim 1 haftadır kargolanmayınca buradaki yorumları okumaya geldim. keşke daha önce okusaymışım. önceden gayet düzgün çalışırlardı, aklımda da öyle kalmış. iptal edip başka yerden vermekle uğraşmak da istemiyorum. bekleyeceğiz artık.
  • yıpranmış, deforme kitaplar satan bi firma. bugün gönderdikleri kitaplardan birisi resmen ikinci el gibi çıktı. kapağı yıpranmış, katlanma izi olmuş.. muhtemelen iade ürünleri kakaliyolar indirim ayağına. bi daha asla.
767 entry daha
hesabın var mı? giriş yap