• geleceğin bomba kalecilerinden biri. gerçi yeterince iyi olursa kardeş klup chelsea ye geçecektir.
  • kontrpiyede daha az kalir hale gelirse yakin gelecekte yeni bir iker casillas olabilecek 8 nisan 1986 moskova dogumlu, 1m.84 boyundaki cska moskova kalecisi. 19 ya$inin ilk aylarinda hem uefa kupasi kazanmi$* hem de super kupa finali oynami$tir*. ba$arili performansi surerse 2-3 yila chelski kalesinde de gorebiliriz.
  • zat-ı alini ne zaman görsem 80'lerin olimpiyatlarından fırlamış, hırslı, kırmızı suratlı sscb'li sporcu izlenimi uyandıran kaleci.
  • kendisi ünlü rus kaleci rinat dasaev'in öğrencisidir.
  • önümüzdeki bir 10 yıl adının bir hayli anılacağından şüphemin olmadığı rus file bekçisi.. gerçekten çok iyi bir kaleci..

tevekkeli değil editi: aha da buyrun; http://www.tribalfootball.com/article.php?id=22278
  • arsenal'in lehmann'dan boşalacak kalesine getirmeyi düşündüğü alternatiflerden en iyisi. cepheden gelen pozisyonlardaki müthiş reflekslerinin yanısıra, güçlü fiziğiyle yan toplarda da etkilidir.
  • sol dizini eline alıp altı ay mecburî tatile çıkmış. sevenlerine duyrulur, kendisine geçmiş olsun denir. umarım kaldığı yerden devam eder.
  • gercekte fazla macini izlemisligim yok ama cm-fm'de cokca tecrube etmisligim var. nasil bir hot prospect oldugunu anlatmayi deneyelim bi. ben roma'yla oynarken devre arasinda fiorentina'ya 48 mil. $ karsiligi transfer olmus, ikinci devre boyunca 20 macta sadece 4 gol yemis ve sezon sonunda scout'umun bana israrla onerdigi bir oyuncu olmustur. gayet normal tabii onermesi fakat su ilginc noktaya parmak basmak lazim; sevgili scout'um diyor ki, "aman kacirmayalim, muthis bir kaleci, hicbir eksigi yok vb... *80-90 mil $'a mal olur!.." hahaha.. kasada 8-9 mil. $ ya var ya yok, adamin bana dedigine bak.. ulan 90 mil. $'im olsa defans dortlusunu - ki iclerinde chivu'su var, mexes'i var - komple degistirir, kaleye top getirtmem. ama allahi var, harbiden de gol yemiyor adam.. ikinci devrede ciktik artemio frenchi'ye deplasmana; forvetlerim drogba ve totti'nin sut bombardimanina tuttugu kaleyi oyle bir savunusu var ki keske kasada 90 mil. $'im olsa dedirtiyor adama.. gelecekte, akinfeev klonundan bazi muhtemelen basliklar icin; (bkz: ceza sahasini dar etmek), (bkz: kale genisliginin 10 metre yapilmasi), (bkz: ters kosenin hangisi oldugu sorunsali)
  • topun üstüne "sıkıyosa geri gönder" yazıp öbür kaleciye yollayabilecek kaleci.

yukarı doğru vurunca da uçak filan düşürebilir.
  • euro 2008'de 35 kurtarış yapmış kaleci. adama yuh diyor aynı zamanda rusya defansına oha diyorum.
hesabın var mı? giriş yap