şükela:  tümü | bugün
 • ben çocukken arkadaş çevremde en yarak kürek olaylar benim başıma gelirdi. mesela 45 çocuk parkta oynuyoruz, havaya rast gele taş at benim kafama düşer. başka çocuğun kafasına mı düştü? annesi gelip benim ağzıma sıçar.

  9-10 yaşlarında arada almanya'da havuza gidiyorum kendi başıma. bi gittiğimde gördüm ki soyunma kabinlerine paralı kilit koymuşlar. parayı atıyorsun kilit çalışıyor. anahtarı kilide tekrar sokunca paranı geri veriyor. bende yalnızca içeriye girecek kadar para olduğu için bu kabinleri kullanamadım. eşyaları da ortaya koyamıyorsun. kalabalık olduğunda açılan ama kalabalık olmadığı için kapalı olan bodrum katındaki kabinlere gittim, loş karanlık. oraya kimse gitmeyeceği için eşyalarım da güvende olur dedim.

  aşağı inmemle arkamdan bir adamla kadının gelmesi bir oldu. sesi duyunca nasıl bir suçluluk duygusuysa gittim iki kabin arasına gizlendim.. arkadaşlar havuza zikişmeye gelmişler. kuytu yer olarak da bodruma inmişler.

  önce öpüşmeye başladılar. ayrıntıları vermek istemem ama bodrumda adım atmadık yer bırakmadılar. çok çalıştılar. duvara dayayıp öpüşmeler mi dersin, çıplak ete tokatlar mı? pipiyle hipnoz numarası mı dersin. ben oradan kaçmak için fırsat kollamaya çalışırken en son geldiler tam arasında çömdüğüm iki kabinin önüne durdular.

  arkasından kız da çocuğun önüne çömdü. kızla aramda sadece 15-20 santim mesafe var. o zamana kadar sadece yaşıtlarımın pipisini görmüştüm. sikmek, sokmak, am, meme bunları da duymuştum ama penisin ağza alındığına da ilk defa orada tanık oluyordum. hayatımda ilk defa duysam bile o zamanlar çok garip gelebilecek olan pipiyi ağza alma olayı 15 santim ötemde cereyan ediyordu.

  julia abla (adını hiç unutmadım) performansının bir yerinde (julia benden nerden baksan 10-15 yaş büyük) soluna döndü ve ağzında (adını unuttum) heinrich böll abinin kamaşullahıyla benle göz göze geldi. yüksek alman soğukkanlılığı ile hiç çığlık atmadan panik yapmadan ortalıgı velveleye vermeden ayağa kalktı hiç bir şey söylemeden heinrich böll'ün elinden tutarak dışarı çıktılar.

  ben orada bir yarım saat kırkbeş dakika kadar daha kalarak 20'li yaşlarda öğrenmem gereken şeyleri render'ladım. eve gittim annemin west sigarasından bir tane çalıp içtim. 1996'yı 1997'yi bağlayan 31 aralık saat 12'ye kadar içtiğim ilk sigara da oydu.
 • universitede ogrenciyken bir barda tanistigim adamin (sonradan ogreniyorum ki adam porno film yonetmeniymis) bana "madem ingilizce biliyorsun sana 200 dolar versem haftaya cekecegim bir filmde tercumanlik yapar misin?" teklifi sayesinde tanik oldugum olaydir. hem de ne tanik olmak.. elin zenci amerikalilari citir japon hatunlari dudeklerken diplerinde dikilip hangi pozisyonu kullanip nasil duduklemeleri gerektigini tum ciplakligiyla anlatmistim.

  bu arada en begenilen entrylerimde ust siralara oynayan (bkz: #18998635) bir yazimin ayrintilarini da bu vesileyle yazmis oldum.

  edit: "ingilizce biliyor olmanın, japonlarla amerikalılar arasındaki bir diyalogu çevirmekte nasıl bir işlevi var?" diye bir soru aldim. japonya'da yasadigim icin japonca biliyorum.

  edit2: olay japonya'da geciyor.
 • ingilizce bilen kişilerin amerika'da yakalayabildiği bir şans olması itibarıyla enteresan durum.
 • gözü bozar.az açıl rahat rahat izle arkadaşım..bi dakka ya ,senin ne işin var lan orada,tamam onlar sevişiyo normal..aa rontgenci lan bu!! sen de bizi sik rahat edelim
 • yanlış bir harekettir, çok yakından izlememek gerekir, zira:

  -başlangıç-

  - yaklaşma
  - yakınlaşma
  - eğik, hareketli kafalar
  -çene
  - ne idüğü belirsiz hareket eden bir şeyler
  - ne idüğü belirsiz hareket eden bir şeyler

  *pozisyon değişimi*

  - omuz omuza
  - göbek gerçeğinin yan kısmı
  - çatal
  - dar alanda kısa paslaşmalar
  - eğik atış
  - göze meni kaçması

  yani işte, az geri çekilmek şart.