putperest

  • azimli
  • şamda kayısı (701)
  • 3577
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

işte hırsızların dudak uçuklatan son yöntemi

ben burada dudağınızı uçuklatacak kendi yöntemimi açıklayacağım. bu yöntemin patenti bana aittir. bu yöntemle elinizi kolunuzu sallaya sallaya hırsızlık yapabileceğiniz için paylaşıp paylaşmamak konusunda tereddüte düştüm. sonra okuyanlara yemin ettirerek paylaşmaya karar verdim. o yüzden bu yötemi okumadan önce "sadece ve sadece çok zorda kaldığınız zamanlarda kullanacağınıza yemin etmenizi istiyorum.

işte o yöntem:

sigara çalacağız.

büyük bir alışveriş merkezine gidiyoruz. arabaya 1 tl sokup alışveriş arabası alıyoruz. arabayla geziyoruz içeride. 5 kg.'lık deterjan alıyoruz. 1 lt. süt. makarna, şeker.. önemli olan çok çeşit olması.. benim tavsiyem 20-25 çeşit olması. arabamızı bunlarla doldurduktan sonra kasaya ilerliyoruz. kasaya varınca ürünlerimizi banda koyuyoruz.

buraya dikkat:

kasiyer ilk ürünü geçirmeden "ya iki tane de kısa vinston layt alabilir miyim" diyoruz. kasiyer ilk önce sigaraları geçiriyor. sigaraları alıp

buraya da dikkat:

torbaya değil ceketimizin cebine koyuyoruz. ardından 25 kalem ürününüzü 10 dk. içinde kasadan geçiriyorsunuz.

son sahne:

elinizi cebinize atıyorsunuz ve kredi kartınız yok numarası çekiyorsunuz. benim favori repliğim şu:

- holy craaaap! korkarım american express kredi kartımı otoparkta arabada unuttum. hanımefendi torbalar burada kalsın, ben arabadan kredi kartımı alayıp geleyim..

kapıdan çıkar çıkmaz bir orgazm sigarası yakabilirsiniz. şimdiye kadar bir kasiyerin o sigaraları hatırladığını hatırlamıyorum.

bakın bir daha uyarıyorum, yarın birgün iki polis arasında eliniz kelepçeli kapıma gelirseniz sizi tanımıyorum.. siz de beni tanımıyorsunuz. lanet olsun mutlu bir evliliğim ve bana tapan bir çocuğum var!

önemli not: kavaga cikan hamsi uyardı siz de aklınızdan çıkarmayın: "o para asgari ücretle geçinen kasiyer kızdan çıkıyor haberin olsun."

dediğim gibi; çok zorda kalınca anca..

devamını okuyayım »
05.11.2012 09:35