• 1996 model bisan ihlas mountain cat. 21 fites. zincir iki kere değişti. tekerler gabak. gazete ilk verdiğinde rengi maviydi. simdiki renginin rgb skalasında bir karşılığı yok. fiyat 76 lira.

edi büdü: olmazsa olmaz beylik lafları da yazmadan ilan tam olmaz.

muhayyer bi araçtır. bakıcısına değil, binicisine. dosta gidecek araç. pazarlık teklif etmeyin, sonuçta piyasası belli. parası yetmeyen gitsin pinokyo alsın.

arsayla dayireyle takas olmaz .

edit: adam mesaj atmış, ekşi duyuru diye biyer var duydunuz mu diye. kardeş sen esas ironi diye bişey var onu duydun mu ?
  • sözlük ahalisi içinde dışarıdaki yüksek piyasayı siklemeden orjinal ederleri ile alım satım yapabileceğimiz ilanlardır.
  • - 98 model 1.6 corsa gsi
    - 98-2000 model arası tigra
    - 2001-2005 model arası corsa 1.7 cdti
    - 2001-2003 model arası megane coupe 1.6

gerçek değerinden alınır.
  • söz konusu ürün araç olduğundan sakıncalı bir girişimdir. hadi fuckbuddy ilanı verirsin, memnun kalmazsan bir daha görüşmezsin, ne bileyim iş başvurusunda bulunursun beğenmezsen işten çıkarsın vs de, söz konusu ikinci el araç olduğunda başlığın yaratacağı sorunlar çok olacaktır. söz konusu araç ikinci el olduğundan da sorun çıkması kaçınılmazdır, malum.

misal ssg kanzuk'a ikinci el vw golf satmış olsun. bir kaç aya kalmaz kanzuk ssg başlığına yardıracak:

* araç diye teneke kutu satmış adi satıcı. buna güven olmaz, sözlüğü devrettiğinde de su kaynatıyordu zaten.
    * tok kapı sesini geçtim tok bagaj sesi bile olmayan aracı bana golf diye kakalamış kaka yazar. insan baştan spoiler verir, nerde sözlük kardeşliği?
    * içinde dürüm koymaya bile yer olmayan arabayı büyük bagajlı diye satmaya kalkan yazar. o bagaja pena anca sığar be!
    * yepyeni ferrari'sinde rahat oturamayasıca yazar. bana yepyeni diye sattığı arabanın lastikler kabak, arka koltukta bir dolu leke, üstelik kapılar değişmiş, tok değil artık sesleri. seni kınıyorum esesci ve sana laflar hazırladım.

vs vs.
  • ikşi sizlik ikinci il iriç iği...
    sahibinden.com, ekşi duyuru ne güne duruyor beyler? o siteler piç mi yoksa?
    tanım: deforme olmuş sözlüğün 25 karakterden oluşan bir başlığı.
  • maksimum 30000 tl, hatcback b sınıfı, fiesta, ibiza, clio, 206 yakıt fark etmez, düşük km temiz aracını satmak isteyenler yesillendirebilirler.
  • 2006 audi a3
    1.6 tiptronic f1 vites
    ambition paket
    140.000km
    1 parça değişen (kaput)
    4-5 parça boya (çoğu lokal)
    36.500tl

istanbul-acıbadem
  • 1 ay sonra rezalet başlıkları açılmasına sebep olacak girişim.

(bkz: 30 haziran 2016 ekşiciden 2. el araç rezaleti)
  • 17000 tl ile araba aradığımı belirtmek isterim. bütçe bu kadar, o yüzden 2 daha koy 3 daha ekle falan demeyin arkadaşlar.
hesabın var mı? giriş yap