• ilişkilerde her zaman iki taraf da suçludur.
    hatalı ya da suçlu olma oranı değişir sadece.
    kimi zaman o insanın size uygun olmadığını görmemeniz bile, sizi kabahatli yapar.
  • "kusur arıyorsan, tüm aynalar senin" demiş mevlana.

ve ben de şunu ekliyorum; "suçlu yok, yanlış var".
    (bkz: bad'lik amiri)
  • şey gibi mi mesela; bir hafta öncesinde ailesiyle birlikte gelinlik ölçüsü alınan kadının, ilişkinin yıldönümünden önceki gece saat 12'yi geçsin diye bekleyip "yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.muck.agucuk" demesi, 2 gün sonra sabah 8 de arayıp "ben artık yapamıyorum" demesi gibi mi mesela? bundan 8 ay sonra doğum günümde arayıp "ben burdayım" misali konuşması mı yoksa...

yok kadınlarda iş biterse bitiyormuş falanmış... ya bisseaahh yaa!

onca sene gözünün içine baktığım kadına karşı hiçbir hissim yok ya şu an, sokaktaki anonim insan neyse o da o... gördünüz mü bittiyse asıl kimde bitiyormuş.
    zekisiniz fakat bunu kullanma yetiniz yerlerde ablalar kusura bakmayın... aptal saptal tripleriniz hayatınızı değiştiriyor haberiniz yok, devam edin.
  • lise kantininden entiri giriyorum.
  • bütün erkekler suçlu diyemem ama çevremde gördüğüm bütün uzun süreli ilişkilerin istikrar yanlısı kadınlar sayesinde sürdüğünü söyleyebilirim. ki olumlu bir şey söylemiş olmuyorum da burada, siz olumlu bir şey sanıyorsunuz o kadar. ben olsam 347474 kez ayrılırdım ve haklı olurdum çünkü.
  • "erkek arkadaşlar bugün isterlerse atıyorum 5 tane kıza gidip farklı zamanlarda arkadaşlık teklif edebilirken kızlar bir gün içinde 5 tane erkeğe arkadaşlık teklif edemez" diye saçmalanan başlıktır.

biraz düşünsen zaten, kızlara sürekli onlarca erkek teklif ediyor. isterse kız kalkıp bu yedeklerden ez az birini seçip, yoluna devam edebilir. yalan söylemek ve aynı anda idare etmek konusunda kızların daha başarılı olduğunu düşünüyorum. erkeklerin foyası çok çabuk ortaya çıkarken, kızlar rahatlıkla oynayabiliyor.

ayrıca, iki farklı bireyin oluşturduğu bir oluşumun bitişinin sorumluluğunu hangi bilimsel veriye dayanarak ağırlıkla bir tarafa yükleyebiliyorsunuz?

edit: genç kızlar ve meriçler rahatsız
  • kim size kadınların naif olduklarını öğretmiş ise, sizi iyi keklemiş. kadının koyduğu sınırların dışına çıkamazsınız, çıkarsanız da bir daha geri giremezsiniz.
  • (bkz: açanın cinsiyetini belli eden başlıklar)
    hee hee. kızlardaki kalp de erkeklerdeki domates.
  • erkeğin parası azalmıştır.
hesabın var mı? giriş yap