• çeşit çeşit kimyasal hammadde, aroma, lab malzemesi satan e-ticaret sitesi.

ürünlerinden en çok phoenix marka nbase'leri ve tfa marka aromaları dikkat çekiyor.

bir başka detay ise müşterilerine kendi karışımını oluşturmaları adına seçeneklerin sunulması. istediğin markalarla, istediğin oranlarda ve miktarlarda kombinasyonu kendin yapıyorsun ve bir nevi kendine özel ürün hazırlatmış oluyorsun.

siteyi bu yönüyle kullanmak en başta kullanıcıya karmaşık gelebiliyor. ancak kısa süren alışma evresinden sonra ister istemez seçim özgürlüğünün verdiği hafiflik kaplıyor bedeni.

farklı bir konseptle taze bir giriş yapmışlar. müşteri hizmetleri çok ilgili. ürünleri orijinal ve başarılı. yolları açık olsun...
  • geçtiğimiz cumartesi gecesi tatil için yola çıkacağımdan ötürü nbase ihtiyacım vardı. hatta e-sigara başlığında da aradığımı belirten bir tanım girmiştim. cuma akşamı ve cumartesi sabahı bir sürü firma ile irtibata geçmeye çalışmama rağmen çoğunluğunda telefona dahi cevap alamadım. telefona çıkanlar veya whatsapp'tan cevap verenlerde aciliyeti belirtmeme rağmen ilgilenmeyip pazartesiye salladılar.

işin kötü tarafı cumartesi öğle olmuştu artık ve benim arkadaşlara da sözünü verdiğim nbase'i alma umudum kalmamıştı. halbuki cumartesi almanya'dan getirdiğim aromalarla hem likit demler hem de mangal yaparız diye çocukların başının etini yemiştim.

telefonu internette bişeye bakmak için açtığımda karşıma reklam sonuçlarında bu firma geldi. siteye girdim çağrı merkezi numarasını aradım, karşıma gayet düzgün ve samimi bir arkadaş çıktı. derdimi anlattım kendisine, sağolsun oda kırmayıp ofisteki arkadaşlarına benim için istemiş olduğum oranlarda karışımımı hazırladı ve plazanın dışına kadar getirip elden teslim etti.

ek olarak bir arkadaş içinde telefonda 200 ml vg siparişi vermiştim, kendilerinde marka seçeneği çok olduğu için bana markaları saydı ama karşı taraf pg anladığı için pg markalarını saydı bende pek anlamadım doğrusu. arkadaş için aldığım ürünün pg olduğunu farkedip telefon ile iletişim kurdum kendileri ile ve elimdeki ürünü bana hediye edip yenisini de arkadaşıma teslim ettiler.

fiyatları çok uygun olan bir firma, ürün kalitesi hakkında bir şey söyleyecek uzmanlıkta değilim ama sırf bu yaklaşım ve firma kalitesinden ötürü kötü ürün satmayacaklarına inanmaktayım.
  • beni evyap likite yönlendiren ticaret sitesi. nbase, aroma ne ararsanız var.
  • marka portföyünü oldukça genişletmiş firma. istediğiniz markadan istediğiniz oranda karışım yaptırabiliyorsunuz. dolumları profesyonel ve dolum yapıldıktan sonra şişenin kapağını ketçap mayonez şişelerinin ağzındaki koruma zımbırtısına benzer şey ile kapatıyorlar. haliyle ilk siz açıyorsunuz.

ayrıca piyasadaki diğer firmaların aksine sizi 3-6-9-12 oranlarında nikotine zorlamıyorlar. istediğiniz ordanda ekletebiliyorsunuz.
  • kendilerinden iki kere alışveriş yaptığım firma. kaliteli bir ürün sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyeti ön planda.

yalnız aromaları biraz pahalı.
  • nitelikli kitleye olması gerektiği/beklentide hizmet/ürün sunan bir ticari işletme.

kendilerine sektörün amazon.com'u gözüyle bakmaya başladım.

tebrik ediyor, iyi yaptıkları şeylerden feyz alarak bunları sürekli arttırmanın yollarına odaklanmalarını salık veririm.
  • kanunen suç işleyen firma. nikotin satışı ve ithalatı yasak olan bir madde.
  • umarım firma sahibinin kızının adı ilkedir. değilse ilke kim ya?
  • yaklaşık 7 ay önce ilk entrysini girdiğim, bu süreç içerisinde ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini fazlasıyla arttırmış sektörün yegane kurumsal firması.

çağrı merkezi ve whatsapp üzerinden neredeyse 7/24 müşteri hizmeti vermeleri, verdikleri bu hizmet süresince bitmeyen sabırlı yaklaşımları ve yok artık dedirtecek çözüm odaklı tavırları dillere pelesenk olmuş durumda.

sektöre adım attıklarında bize vay dedirten ürün portföyünü gün geçtikçe daha da genişlettiler.

türkiye’den tedarik edilmesi hayal olan ürünler vardı bu sektörde. adını direk açıklamasalar da nirvana nbase adı altında satışa sundukları ürün, almanya’ya giden dostların bir isteğin var mı diye sorduklarında listenin başındaki ürünün ta kendisi. kuzey kore’de burger king açmak gibi bir şey bu...

aroma konusunda şükür zenginlik var ülkemizde. sitedeki aroma markaları sınırlı olsa da çeşitlilik fazla. çok duyduğumuz ancak türkiye’de satanına rastlamadığımız flavorah aromanın satın alınabilmesi büyük artı. sanırım firmayı eleştirebileceğim tek bir konu var. her aradığımızı bulduğumuz bir sitede neden mix aroma satılmaz anlamış değilim. pazarda yüksek payı olan bu ürünlerin aylardır sitede satışa sunulmamasının altında yatan nedenleri gerçekten merak ediyorum...

bilen bilir... daha önceleri içeriğini bilmediğimiz nbase’leri, yokluktan mı yoksa çaresizlikten mi desem, fahiş fiyatlara alıyorduk. uygun fiyat ve kaliteli nbase ve aromayı güvenilir bir firmadan almanın değerini ancak e-sigara içenlerden evyap işine girişmiş olanlar bilebilir.

umarım çizgilerini bozmazlar. böyle devam ederlerse adlarını çok sık duyacağımıza eminim.
  • nbase ve aroma almak için başka yere bakmamalısınız bence. şimdiye dek 3 kez sipariş verdim, ilk siparişte bir adet 30 ml'lik cam şişeyi göndermemişlerdi, whatsapp'tan yazdım ertesi gün onu da gönderdiler. phoenix platinum serisi nbase'leri gerçekten kaliteli. umarım bozmazlar.
hesabın var mı? giriş yap