• hennoz isimli öykü kitabının yazarı. bukowskinin küfür etmeyeni dedi bir arkadaşım. notos yayın evi ise sait faik'den orhan kemal'e uzanan çizgi üstünde görünüyor demiş.hele bir de ilk romanı yayınlansın ben sonra yorum yapacağım...
  • hennoz ve tahterevalli ile başladığı üçlemeyi uzun öyküsü kasaba avukatı ile tamamlayan yazar.
  • gençlerbirliği ile profesyonel sözleşme imzalamış olan 11 ocak 1999 doğumlu u19 milli takımımızın forvet oyuncusu.
  • kardeşim. seni tanımıyorum. ama içinin temizliği, yüreğinin güzelliği sahada verdiğin mücadeleden, maç sonrası akıttığın göz yaşlarından belli. başın öne eğilmesin kardeşim. gözünden düşen her bir damla yaşa bin şampiyonluk feda olsun. başını öne eğmesi gerekenler kendilerini biliyor.
  • antalyaspor mağlubiyeti sonrası verdiği röportaj sırasında göz yaşlarını tutamayan gençlerbirliği futbolcusu. şu sahne gerçekten çok üzdü beni.
  • milyon liralar alan, adamlık muhabbeti yapan topçu müsvettelerine röportajı izlettirilmesi gereken gençlerbirliği takımının topçusu.
  • sahip olduğu aidiyet duygusu ile duygulandırmış futbolcu.
  • ülkemizde ender bulunan tarzda bir insan. kaba saba adamların boy gösterdiği bir futbol ortamında, erkek adamın ağlamasının neredeyse ibnelik sayıldığı bu topraklarda, samimi duygularını ve emeğinin tezahürü olan gözyaşlarını tutamayarak canlı yayında ağlayabilmiş bir futbolcu. sana helal olsun. gençlerbirliği gibi köklü bir kulüp senin gibi futbolcuları bünyesinde barındırdığı sürece süper lige rahat rahat tekrar çıkar.

kulübün küme düşmesi çok da anormal değil. şampiyonluk yaşamış bursaspor bile düşebilirdi bu yıl. sadece başakşehirspor, osmanlıspor gibi sonradan olma ve taraftarsız takımlar kalıyorken gençlerbirliği gibi şehrin simgesi bir takımın düşüyor olması çok koyuyor insana.
  • milli takim yeniliyorken siritan kulubede telefonlarıyla oynayan adamlar senin dassagini yesin. kulube baglilik, sevgi , ekmek kazandığı yere duyulan minnet senin gözyaşlarında sakli. harbi adammissin.
  • helal olsun be kardeşim ne diyeyim ki, diyecek birşey bırakmamışsın. o temiz yüzün, gözyaşların herşeyi anlatıyor. aldığın paralar helali hoş olsun
hesabın var mı? giriş yap