99 entry daha
  • bu kadar hakemlikten uzak bir adam olamaz. kötü niyetli bile olamaz kendisi. ne faulü çözebiliyor, ne kendini yere atmayı anlayabiliyor ne de zaman kavramından haberi var.

fauller, şunlar bunlar biraz subjektif. ha, kendi içinde dahi tutarlı değil ama kimse kimseye bir şey ispat edemez faul konusunda. benim derdim uzatmalarla, çünkü zaman ölçülebilen bir şey.

şimdi sen uzunca bir süre itişmelerin, 2 golün ve sakatlıkların olduğu yarının sadece 2 dakika uzadığını iddia ediyorsun, hadi yuttuk diyelim. ulan o uzatmaların içinde gol oldu. sadece 3 saniye mi sürdü gol olduktan sonra oyunun tekrar başlaması? 47:03'te düdüğü çalıyorsun!

o kadar yetersiz ki, kötü niyetli olmaya çalışsa onu bile beceremez. hala bu adamlar düdük çalıyor işte...

tüpçünün federasyonundan ne bekliyorsak...
  • neticesinden penaltı uydurmuştur. görmediği şeyleri çalmaya devam ediyor, içgüdüleri de zayıf. çok başarısız bir hakem.
  • ersan adem gülüm'ü sadece ittiği için oyundan atmayı becerebilen ama burak yılmaz'ı tüm yaptıklarına rağmen atamayan bir düdüklü. üstüne de bir penaltı yarattı ki gözünün önünde böyle bir saçmalığı vermek için çok sağlam terbiyesiz ve yüzsüz olmak gerekirdi. tebrik ederiz tff'yi. bu sene bursaspor belki de hakemlerden en çok çeken takımdı. takım seyircisiz maçta bile seyircisiz oynama cezası alırken kızkardeşlerin maçlarında ne olursa olsun cezalar gelmiyordu.
  • turist çayı sponsorluğunda maç yönetiyor şuan.
  • çok çok çok kötü bir yönetim sergileyen hakem, zaten kötü hakemdir.
  • kuponlar tuttu yüzü gülüyor tabii =) efsane hakem.
  • kırılma anlarında verilmiş penaltıyla maçın içine ettikten sonra diğer bahaneleri alayım diyen malları bize göstermiş hakem.

bir maç nasıl alınır karşı takıma verilir göstermiştir.zaten çok kötü bir hakemdir.
    bir göztepe - karşıyaka maçını izlemiştim o maçtada aynı şekilde ayarı kaçırmış ksk'dan 2 adam atmış göztepe son dakikalarda 1-0'dan 2-1'e dönmüş olaylar karışmış hatta çoğu oyuncu gidip ilker meral'a fiziki müdahalede bulunmasına rağmen napacağını şaşırmış en fazla sarı kart çıkarabilmişti.

bursa - galatasaray kupa maçındada maçın yönünü 180 derece değiştirmiştir.

edit : göztepe - karşıyaka maçının hakemi (bkz: tedi)'nin uyarısıyla hüseyin sabancı imiş karıştırmışım.
  • bu akşam hakkında söylenilenlerin aksine eyyamcı falan değildir, çünkü hakem bile değildir kendisi!
  • çalık grubunun finalde ağlamaması için gönderilmiş şey. şey diyorum çünkü şeyden fazla birisi değildir.

meşhur karşıyaka-göztepe maçından sonra kendisine maç verilmesi zaten hatadır ama burası türkiye zaten her şey olur.
47 entry daha
hesabın var mı? giriş yap