şükela:  tümü | bugün
  • bundan daha büyük ne olabilir derken, başıma gelmiş olaydır.

mesaj kutum tehdit ve küfür mesajları ile dolu. hepsi üstü kapalı bir şekilde tehdit ediyor fakat bugün imamoğlu'na oy verenler şimdi neler düşünüyorlar başlığına yazdığım entrye "seni geberteceğim o... bizim de elimiz armut toplamıyor bir kurşuna bakar..." şeklinde beni vurmakla tehdit etmiş.

artık fikirlerimizi özgürce ifade ediyoruz diye her an tetikte olmamız gerekiyor. her an kurşun yiyebiliriz. yani günümüz türkiyesinde sn. ekrem imamoğlu'nu eleştirerken çelik yelek giyerek yazıcaz cümlelerimizi herhalde.

anonim hesap veya değil... bu insanların bu kadar yüz bulmasına neden olan sizlersiniz kardeşim. biatçı, haklıya hakkını teslim etmeyen ve "kraldan çok kralcı" olan sizlersiniz... alın görün, bu zihniyet sizin eseriniz. sabahtan beri ne ailevi değerlerimiz kaldı ne kişiliğimiz. üstelik vatandaş olarak eleştirdiğimiz halde.

attığı mesaj da da görüyoruz ki sıfır entryli bir hesap. muhtemelen parayla açtırılmış troll hesaplardan. ben kendisi hakkında yasal işlem başlayacağım. kusura bakmayın ama bakmakla yükümlü olduğum ailem var, geleceğim var. kör kurşun ile ölmek için çok gencim.

umarım ekşi sözlük yönetimi de böyle hesapları yok etmek maksadıyla yenilikler gerçekleştirir. her gün yüzlerce kime hizmet ettiği belli olmayan troll güçleri ile baş edilmiyor çünkü. bir de son olarak şunu eklemek istiyorum. sn. imamoğlu'nun sosyal medya danışmanı kendi destekçileri ile ilgilense daha iyi olur. arada böyle dallamalar çıkabiliyor maalesef. kendisinden hazzetmesem de, bu konuda bazi hamleler yapmasını istiyorum.

edit : oğlum hiç kafanız çalışmıyor sizin gerçekten. kendi kendime mesaj atmışmışım kurguymuşmuş bak baak... yahu bu durum, şayet sizin dediğiniz gibi gerçekse ilk başta bu ekrem imamoğlu ve danışmanları beni dava açar mahkemelerde sürüm sürüm süründürür. ki hakkıdır da.. ben böyle bir salaklık yapar mıyım ya.. kişi kendinden bilir işi derler. siz demek ki böyle iftiralar atıyorsunuz siyasilere... neyse savcılık dilekçemi vereceğim yarın. ip adresi belli olur zaten, rahat olun.

edit2: bir sürü mesaj var bu arada hepsine dönemiyorum kusura bakmayınız. beni destekleyen, hakkı savunan çok az da olsa insan var. hepiniz cansınız. memleketi böyle insanların varlığını bildiğim için terk etmiyorum.
  • böyle bir şey varsa kalkıp bunu alkışlayacak değilim; fakat aynı boku yıllarca senin gibiler de yedi. o yüzden duyar kasmak yerine ne bok yediğinizi düşünün. belki hukukun öneminin farkına varırsınız.
  • (bkz: para karşılığı imamoğlu'nu övmek)

tek değilsin arkadaşım, o arkadaşların mesleği trollük ve gelir kaynakları da ibb, normal yani, alışacağız.
  • savcılığa git kardeş, imamoğlunu eleştirdiğim için ölümle tehdit edildim de anında dilekçeni işleme alırlar.
  • furkanakça ağlaklığı.
  • hükümeti eleştiren entrylerimin yanında bir kaç tane imamoğlu'nu eleştiren entry yazmışlığım var.

ne zaman imamoğlu hakkında hiciv yapsam ertesi gün sözlük karmam eksilere düşüyor. bakalım kaç kişi eksiye bastı.

mesaj kutusuna gelen tonla aptalca küfür mesajları da cabası.

bu şartlanmış fanatizm çok tehlikeli. rte'yi ölümüne savunanları eleştirenler beş beterini kendileri yapıyor.
  • tehdit edilmedim ama aileme kadar hakarete uğradım. bunlar böyle kaba saba insanlar normal yani.
  • ailesi varmış hele haysiyetsiz aktrolle bak. ailesi olan haram mi yedirir lan ailesine ? aynı bokun sarısısınız, iddia ediyorum o da sizin tayfadandır. çünkü muhalifler hiç bir zaman sizin kadar iğrenç olmadığı için böyle bir malzemeniz hiç olmadı. bu gün de burdan mağduriyet devşirmeye çalışın. şikayetçi ol bakalım akpnin hangi ilçe teşkilatının mensubuymuş görelim.

dava arkadaşı tarafından trollenmiş bir troll ün hezeyanı.
  • durumu tabi ki savunmuyorum ama bu adamlara da inanmıyorum. defalarca yalan söyleyen adamlar. kendi kendine atmadığı ne malum? sınır dışından 2-3 füze atarız diyenlerin trolleri bunlar sonuçta.