• durumu tabi ki savunmuyorum ama bu adamlara da inanmıyorum. defalarca yalan söyleyen adamlar. kendi kendine atmadığı ne malum? sınır dışından 2-3 füze atarız diyenlerin trolleri bunlar sonuçta.
  • savcılığa git kardeş, imamoğlunu eleştirdiğim için ölümle tehdit edildim de anında dilekçeni işleme alırlar.
  • şikayetçi olanın savcılığa başvurması gerekir, açık tehdit var. sonucunda da umarım ceza alır ve burada da paylaşılır.
    ha yok şikayet edemem kendi kurgum ortaya çıkar diyorsan onu bilemem.
  • böyle bir şey varsa kalkıp bunu alkışlayacak değilim; fakat aynı boku yıllarca senin gibiler de yedi. o yüzden duyar kasmak yerine ne bok yediğinizi düşünün. belki hukukun öneminin farkına varırsınız.
  • valla türkiye öyle bir halde ki bunu yazan bir chp li olsa da şaşırmam, adam trollük için üşenmeyip kendine yazmış olsa da şaşırmam... bizim ülkede toptan bir sorun var olay sağcı solcu olayı değil... genetiğimizle mi oynadı herifler bilmiyorum valla ama kesin bir şey oldu...
  • (bkz: bundan bize ne olması)

gelen her özel mesajı başlık mı yapacağız, rahatsız oluyorsan kapat mesaj alımını.

korkma hem, yapacağı şeyi söyleyen insanlar genelde birşey yapmaz, sessiz kalandan kork.
  • yeni bir hesap açıp, kendi kendine tehdit mesajları atmak da farklı bir kafa olsa gerek.
  • sabah aksam yalan at. millete iftira at. ınsanlara siyasi secimlerinden dolayi terörist deyip hedef goster. agzindan bir tane dogru kelime cikmasin. millete hakaret et.

sonra beni ölümle tehdit ediyorlar diye agla.

ne kadar yalanci iftiraci siyasi provaktor varsa karakterini sikeyim.

ne ekersen onu bicersin durumu.
  • 18 yıldır halkı planlı bir şekilde kutuplaştıran iktidarı kayıtsız şartsız destekliyorsan böyle şeylere maruz kalınca da ağlamaman gerekir.

(bkz: rüzgar eken fırtına biçer)
hesabın var mı? giriş yap