• ben bu ankete 1991 yapımı harika bir durum komedisi olan oscar ile katılırım..
  • (bkz: wicker park)

evet bu denli romantik bir filme açıktan açığa beğenimi dile getirdikten sonra kendimi tekrar yeterince "maskülen" hissedebilmek için ışid'e katılmaya gidiyorum. ya da yavru kedi kesip, duvar filan yumruklarım.
    kafirler ölsün, toyota pick-up'tan selamlar.
  • (bkz: existenz) 1999
  • todd haynes' in velvet goldmine' ı diyecektim fakat; on yıldır puanı altıdan yukarı çıkmayan film, şu an ne hikmetse 7.0 puanda...

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • ındependence day'in 6.9 puanlı olması ve hatta şurada bile "muhteşem" olarak listelenmesi itibariyle zerre umrunda olmayan filmlerdir. lan bu independence day bizim kahramanların uzaylıların bilgisayara virüs attıkları film değil miydi? naptın mnakoyim java ile mi yazdın, tcp ile mi gönderdin ne bok yedin?
  • sadece "sadece bir şeyden vazgeçmeliyiz. hakimiyetimizden. dünyanın sahibi değiliz. buranın kralı değiliz, tanrısı da. bundan vazgeçebilir miyiz ? bütün bu kontrol çok mu değerli ? tanrı olmak çok mu çekici ?" repliğiyle bile etkileyebilen çok iyi bir örneği vardır.

(bkz: instinct)
  • (bkz: instinct)

ulan benden önce de tam üstümdeki kişi bundan bahsetmiş.

bugün de ondan fazla okunulan kitaplar diyip gidiyorum bu'yu örnek verdim. sonra altımdaki kişi de hemen benden sonra gidiyorum bu demiş.

noluyor lan? sikeceğim ama he ??
  • (bkz: bridesmaids)
  • şimdi ilginç bir film önerisi yapacağım. direk vermeden önce birkaç ön bilgi vereyim. filmimiz savaş sırasında (tam hatırlamıyorum) tenha olan yazlıklarına gitmeye çalışan ve orda savaş bitimine kadar kalmaya çalışan bir çifti anlatmaktadır. yazlıklarına gittiklerinde ise tam yanlarına sakallı kaslı yakışıklı bir adamın tek başına bir çadırda yaşam mücadelesi verdiği görülür. birkaç gün sıradan ve gergin bir şekilde geçer. sonra tanışmaya başladıklarına işler değişir. 2 erkek 1 kadın ve erkekliğin doğal alanda ispatına kadar aklınıza gelecek şeyler şeklinde düşünebiliriz. daha fazla anlatmayım. ha filmin adı mı ? söylemiyorum amk hahah kudurun.

(bkz: şaka lan şaka)

(bkz: 9/tenths)
hesabın var mı? giriş yap