• the soul pub ekibinin bülten sokak'ta açmış olduğu güzide mekan. ellerine sağlık.
  • atmosferiyle beni büyülemiş, ankara'nın yepyeni meyhanesi. buralar değerlenecek.

behzat komiserimle burada içeriz artık!
  • içinde koskoca bir ağaç olan mekan.

öyle güzel atmosferi var ki, keşfedilmesin diye kimselere söylemek istemiyorum. dekorasyon çok hoş. duvarlar, masa sandalyeler, aksesuarlar.. mekanda çalan şarkılar çok hoş, çalışanlar çok saygılı ve güleryüzlü. içtenler. mezeler harika. tertemiz. fiyatlar şişirilmemiş, her şey kararında. samimi, kaliteli, tatlı bir havası var böyle. gelen insan profili gayet iyi. gruplar ne sırf erkeklerden oluşuyor ne de sırf kadınlardan. leş tipler yok. konumu zaten çok güzel. tenha da değil, kalabalık da. nasıl öveceğimi şaşırdım lan.* giderseniz görürsünüz ama, bu övgülerin tümünü hak ediyor.

evimde gibi rahat hissettim. ferah hissettim. kesinlikle tekrar gideceğim bir yer.
  • ssk işhanındaki eski fikrim'den tanju abinin mekanı. mezeleri lezzetli, fiyat performans olarak başarılı mekan.
  • hem bütçeye hem göze hem de mideye hitap edecek meyhane arayışları içerisinde olanları memnun edecek şahane mekan.
  • herkes, anlamadığım bir şekilde afitap diye ölüp bitiyor ama bence burası hem mezeler hem de ambiyans bakımından çok daha güzel. burada ilk defa aşk acısı diye bir meze yedim, bana pek acı gelmedi açıkçası, gerçeği yansıtmıyor* bir de karides shot denen bir alamet geldi, herkes pek bi bayıldı ama ben, uzaylı bacağı görüntüsü nedeniyle yiyemedim.
  • hemen hemen 1 yıldan sonra dün akşam tekrar gittim.

ortam yine şahane, insanlar keyif içinde. atmosfer olarak civarın hep en iyisiydi ve hâlâ öyle, değişmemiş. yalnız mezeler eskisi gibi değil. seçenekler azalmış eskiden daha çoktu. tat bakımından da sanki eskiden daha iyiydi gibi geldi bana. boş masa kalmadıkça bir şeylerden kısılmış diye düşünüyorum. ya da uzun zaman sonra gittiğim bana öyle gelmiş olabilir.

neyse ki afitap ve bestakar meyhanesinden daha üst olan kalitesinden bir şey kaybetmemiş.
  • bir meyhane sever olarak müdavimi olduğum, kaliteli bir mekan.
  • gün içinde ankara da gündüz rakısı içimine maruz kaldığım restaurant. mezeleri ve garsonların ilgisi takdire şayan. her gidişimde uğrak noktam.
  • mezeleri çok lezzetli ve porsiyonları büyük, ambiyansı ise muhteşem olan meyhane.
hesabın var mı? giriş yap