• (bkz: sin city)
  • kozyatagı trio konutlarının karsısında, kozyatagı koprusunun hemen arkasında yapıma baslanan, oldukca modern, rahat konsepte sahip, 3+1, 4+1 kat dublexi, bahce dublexi, normal daire gibi konut secenekleri bulunan, 175m2 evlerin 355.000, 4+1lerin 455.000 $ ,ozel tasarladıkları loft adı verilen dairelerin ise 900.000$ gibi ucuk fiyattan satılacagı , garanti bankasının anlasmalı oldugu dundar insaat'ın yeni projesi.
  • kulağa "mağara benzeri/şeklinde konutlardan oluşan bir yerleşim yerinin türkilizce ismi" gibiymiş gibi gelen ifade.
    "yok artık daha neler. bu kadar da olmaz, abartma!" diyorsanız; (bkz: kulecity)
  • gazetelere, dergilere tonlarca reklamlar vererek ev satmaya çalışılan, asıl manası "şehir içinde" denmek istenen dündar inşaatın kozyatağındaki altın değerinde güzel bir arsaya yaptığı site adıdır. denetimini "teknik yapı denetim a.ş." yapmaktadır
  • ankara'da (yakında istanbul için de çıkartılması bekleniyor) benim de bir sayısında konuk yazar olma fırsatı bulduğum; aylık ücretsiz dergi (bkz: incity dergi)

ilgili şehirlerdeki cafe, pub gibi mekanlarda bulabilirsiniz.

http://www.incitydergi.com/
  • istanbulun göbeğinde, kozyatağı tem yanına mükemmel bir arazi üzerine yapılan dündar inşaat ın berbat ederek, içler acısı bir hale getirerek inşaa ettiği tam bir gecekondu mantığıyla yapılan son derece lüks site.
  • dundar insaat'ın sonu olacak proje deniyor, milyon dolarlar fiyat çektiği dairelerin elinde patladığı söyleniyor,
    kulaktan kulağa piyasada, palladium alışveriş merkezi terasında tükürme mesafesinde yakın.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • şuan da bi iş sebebiyle burada bulunuyorum, böyle zenginlik böyle rahatlık hiç bir yerde yoktur eminim.
    biz üç lira beş lira hesabi yaparken buradakileri görünce halime acıdım..

burada ikamet eden yazar varsa onun hakkinda ki düşüncelerimi yenide gözden geçirebilirim.
hesabın var mı? giriş yap