şükela:  tümü | bugün
  • sporun birleştirici ve engellere meydan olduğu tarafı yine unutulup, bu branşta bile fanatizme yenik düşülmüştür.

gerek var mıydı buna ya.
  • osmanlının torunlarına yakışır.

ampute olsun olmasın, kendisine benzemeyeni gavur görür o zihniyet.
  • orospu cocuklugudur.
  • (bkz: zeka geriliği)
    edit: duyar falan kasmıyorum ve duyarınızı duymazınızı sikeyim. bu ülkede ampute olsun, olmasın, saygı duruşu olsun, rakip milli marşı olsun her şey ıslıklanıyor.
  • bunun bir hakaret olduğunu sanmıyorum. ingiltere takımı orada bir final maçına çıkmış. türkiye de öyle. bu arkadaşlara maç gerilimini hissettiremiyorsak onların elinden gerçek bir mücadele yaşama hissini almış oluyoruz.
  • ulan hem cahil hem de komplekslisiniz.

al maç bitti oyuncular sarmaş dolmaş taraftar herkesi alkışlıyor.

maç sırasında neden alkışlasınlar her harekette. bu sünnet düğünü mü duyarını siktiğimin yavşakları?
  • özellikle "ampute milli takımının" yuhalanması sorun ediliyorsa, edilmemelidir. zira onlar da sırf "ampute" milli takımı oldukları için yuhalanmamayı istemezlerdi, emin olabilirsiniz.
    ha, genel olarak sporda rakibi yuhalama olayını yanlış buluyorsanız, onun tartışması ayrıca yapılabilir.
    ama engelli bireyler, sırf bu engelleri için kendilerine yapılan ayrımcılıktan memnun olmazlar, aksine rahatsızlık duyarlar.
  • (bkz: az bilinen efsane duyarlar)

sporun içinde bu da var. nesi zorunuza gitti anlamadım. rekabetin içinde alkış da var yuhalanmak da. gerzek düşüncelerinizi kendinize saklasınız en azından bu kadar aptal olduğunuzdan biz haberdar olmazdık.

o eleştirdiğiniz taraftar maç sonu herkesi alkışladı. bu kadar salağı bir araya toplamak da büyük başarı gerçekten. hayreti mucip.
  • twitter sayfalarında '' 40,000 came to watch a spectacle of amputee football. we were proud to be a part of it'' ve ''we really can’t thank you all enough. this has been an incredible journey'' seklinde twit atıp,
    equalgame tagı altında uefa resmi twitter sayfasıda ''40,000 fans watch hosts #turkey beat #england 2-1. fantastic support for incredible athletes #equalgame'' şeklinde twit atmışdır.

https://twitter.com/amputeefootball
    we really can’t thank you all enough. this has been an incredible journey diyerek tüm türk seyircisine teşekkürlerini yollamışlardır.