• insanları instagram'dan artık soğutmuş olan sebeplerdir. son zamanlarda instagram ile ilgili tek bir olumlu yorum göremez hale geldim. zaten bu gidişle yakındır bu platform da facebook gibi kullanıcı kaybetmeye başlayacak. kiminin artık ruhunu sıkar hale bile geldi.

acaba giderek yaygınlaşan bu antipatinin sebebi 0-6 yaş zekâ seviyesine sahip kullanıcıları mıdır yoksa insanların aynı şeyden bir süre sonra istemsizce bıkma huyu mudur bilinmez.
  • videodan çıkamıyorum.
  • (bkz: fakirlik)
  • sadece resim paylaşabildiğim bi platformu, hiç resim çekmeyen biri olarak ancak götüme sokabilirim galiba.

bu instagram ilk çıktığında kurduğum cümleydi :)
  • mütemadiyen kendini fotoğraflayıp hikaye atmak (ekseriyetle hemcinslerimdir) "ne kadar güzelsin, şöylesin, böylesin"li mesajlar gelmesini bekleyerek, beğenilmek isteyerek; egosunu yalnız bununla tatmin edebilen aciz insan topluluğunun bu ve benzeri eylemleri.

bu ülkeye hiçbir fayda sağlamayan ve ekseriyeti ağır zekasız ve cahil olan ünlülerle ilgili yapılan paylaşımlar, dedikodular.

kalçayı dışarı çıkararak, dudakları büzerek poz verilen fotoğrafları görmek. (kızlarcım bundan lütfen vazgeçin. böyle yalnız ağır zekasız bir ergen olarak algılanıyorsunuz)

makyaj videoları, zekasız fenomenler ve daha pek çoğu..
    bir süredir muhtelif sebeplerden kapalı tutuyorum ınstagram hesabımı. gerçek hayata dönmek ve insan artıklarının arasından sıyrılmak ne hoş şeymiş.
  • sahte gülücükler, sahte insanlar, sahte hayatlar,...
  • yakın çevrenizdeki herkesin ne kadar gösteriş budalası olduğunu, karaktersiz olduğunu, yalan ve sahtelik içinde yaşadığını kanıtlaması. egosunu siktiğim!!! insanda biraz utanma olur, çekinme olur ya ,

bu uygulamayı kullanıp yakın çevresinden tiksinmeyen kaldı mi?
  • biraz daha gömülmesini hatta gündem olmasını dilediğim sebeplerdir. 15-20 güne yeni harika bir uygulama çıkartıryoruz. alternatif gerekiyor demiştim 3 yıl önce. hadi hayırlısı)))
  • birşey olmaz,yada insta gram gider,insta kilo gelir.artık bitmez dünyada bu işler.
hesabın var mı? giriş yap