1393 entry daha
  • efsane değil ama facebook'un ülkemizde patlamasına sebep olduğunu iddia ettiğim olmayan videodur.

facebook'un ülkemizde sadece internet kurdu bazı ergenler tarafından bilindiği ve onların da üye olup hiç bir arkadaşını bulamadığı yıllardı...

aysun kayacı, beyazshow'a katılır. beyaz, aysun'a sorar... facebook diye bir iste varmış eski okul arkadaşlarını buluyormuşsun falan... aysun da evet der. sen de üye misin der, aysun da evet gibi, yeni oldum falan gibi bir şeyler söyler...

bu videoyu daha dogrusu programın yayın tarihini bir bulsam, bir analiz yapacam da ortada boyle bir program yok...

sonra komple teorisi olarak acaba beyaz'ı kullandılar mı facebook'un tr'de gündeme gelmesi için diye de düşünmedim değil.

la beyaz, eğer okuyorsan buldur olm şu programı da yayın tarihine bir bakalım ya...
  • uğur dündar’ın baskını sonrasında afrika’dan bir tane muzun içinde gelen hamam böcekleri açıklaması ile beyinlerimize yerleşen iş yeri sahibinin, gereken standartları sağladıktan sonra uğur dündar’ı iş yerine yeniden çağırıp özür dilemesi yayınına dair bir şey bulamıyorum. o kadar ki bu olay rüyamda mı yaşandı acaba şeklinde şizofrenik bir moda girdim. yine de bu olayın gerçek olduğuna dair inancımı yitirmemeye çalışıyorum çünkü en azından basının bir şeyleri değiştirebildiği, insanların utanabildiği bir zamanı yaşamış olmak bana umut veriyor. video bulunamasa bile böyle bir şeyi hatırlayan arkadaşlar yeşillendirebilirse sevinirim.
833 entry daha
hesabın var mı? giriş yap