• 9 yıl önce tanıştık. 7 yıldır evliyiz. 6 yaşında bir oğlumuz var. internetten tanışılan kişiye aşık olmak diye bişey var.

3 yıl sonra gelen edit: artık tanışalı 12 yıl oldu. evlilikte 10'uncu yılı da devirdik. 9 yaşında bir çocuk da olsa koca yürekli bir adamım var ve hala iddiamın arkasındayım.

bir 3 yıl sonra daha gelen edit : bir hafta önce tanışmamızın onbeşinci yılıydı. otuzu da görüp buraya yazmak dileğiyle. adamım artık çocuk değil, ufaktan ergenliğe geçiş yapmaya başladı.

(bkz: iddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir)
  • garip geliyo bu durum . alışamadım.aşık olan arkadaşlarım varken
  • (bkz: her)

(bkz: spike jonze)
  • nerede, hangi koşullarda olduğundan ziyade kiminle tanıştığın önemlidir tezini doğrulayan durum. mesele aşık olunacak kişi ile tanışmak ise geriye mekânın değil, tanışmanın önemi kalır. yer kategorileri arasında "aşık olunacak kişi ile karşılaşılması/karşılaşılmaması gerekenler" biçiminde olanı yoktur; varsa da geçerli değildir.
  • 2008 de 5000km ötede bir kıza yaptığım şey. aradan geçmiş 7 sene.. yani sonuç olarak ne oldu? yakın bir gelecekte evlenicez. herkese tavsiye ediyorum.

(bkz: rusya çok güzel gelsene)
  • internette aşık olmak gibi abuk bir durumla karıştırıldığını fark ettiğim hadise.
    internet sadece tanışma vesilesi burada. diğer tanışma fırsatlarından daha aşağı da değil üstelik.
    hayır bir arkadaşın tanıştırınca, bir kursta vs tanışınca daha mı farklı daha mı güzel oluyor?
    hangi yolla tanıştığın değil, ne hissettiğin ve ne yaşadığın önemli.
    sözün özü, mümkündür.
    ruh eşini bile bulursun şanslıysan.
  • hayatımda sadece bir kere aşık oldum ve o da internetten tanıştığım birisiydi, o yüzden gayet mümkün olay. tabii burada kastettiğim hiç görüşmeden aşık olmak değil, internette tanışıp, daha sonra kanlı canlı görüp aşık olmak. oluru var.
  • sözlükteki kızların benimle mesajlaştıktan sonra yaşadığı durumdur.

o kadar da itici olmaya çalışıyorum ama yok arkadaş olmuyor.

çıplak fotolardan resmen içim bayıldı.
  • iyi bir şeydir, olabilir ya da olmayabilir de...

17 yıl önce internetten tanıştık, 16 yıl önce yüz yüze ilk kez görüştük, 6 yıldır evliyiz. oluyor muymuş? evet...
  • kısa sürecek ilişkidir ve karşı tarafı etkilemek için ufak tefekde olsa yalanlar üzerine kuruludur.bir süre sonra samimiyet gittikçe artar,gittikçe cıvır ve biter.
hesabın var mı? giriş yap