şükela:  tümü | bugün
 • teknik analiz bilgisi ve üslubuyla yakın zamanda daha da çok kişiye yardımcı olacağını düşündüğüm twitter kullanıcısıdır.

  kripto dünyası ile ilgili organik hesap arayanlara takip etmelerini öneririm. sanırım telegram üzerinden de paylaşım yapıyor, kendi sayfasında bilgisi mevcut.

  investfib
 • dikkat yatırım tavsiyesi içerir. takip edilmelerinde fayda vardır.

  fib invest grubu 4 kişiden oluşmaktadır. bunların 3'ü tam anlamıyla teknik analizci, 1 tanesi de hem teknik hem temel analiz konularında kendi alanında başarılı olma gayesiyle bu yola çıkmışlardır. esasen telegram üzerinden kurdukları grup çekirdek kitle iken twitter'a da geçmişlerdir kısa süre içerisinde 0'dan 13 bin takipçiye kadar ulaşmışlardır.

  bu yükselişi boğa piyasasında değil de ayı piyasasında yapmaları kendilerine inanan ve seven kişiler olduğu kadar inanmayan ve sevmeyen kişilerin de olduğunun göstergesidir. nitekim "twitter fenomeni" olarak adlandırılan kişilerin çoğuyla araları iyi değildir.

  kısacası umut satmadıkları için dışlandıkları kadar, kendilerini dinleyen bir çok kişinin de parasının cebinde kalmalarını sağlamışlar ve hala sağlamaktadırlar.

  twitter: https://twitter.com/investfib
  discord: https://discordapp.com/invite/mwcfmb4
  telegram: https://t.me/fibinvest