• ne hikmetse beyazı çıktıktan sonra yeni uygulamalar kesildi.
  • arada kal geliyor bu telefona. ilginç kısmı yetkilisine gittiğinizde ac kapa gecer diyor ve gercekten geçiyor.
    comptrolun yardımıyla nedeninin uygulamaları açık bırakmam olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım uygulamaları da söyle kapatıyoruz:
    - ana erkana dönüp yuvarlak tusa iki kere üst üste basıyoruz
    - erkanın alt kısmında açık olan uygulamalar çıkıyor.
    - çıkan simgelerden herhangi birini 3 sn kadar basili tutuyoruz
    - sol üstte eksi işareti beliriyor
    -iste bu eksi işaretlerine basarak açık olan uygulamaları kapatıyoruz.*
    http://isource.s3.amazonaws.com/…skingbar_thumb.jpg
  • şu an itibariyle, samsung galaxy s2 varken de, alınması en mantıklı telefonlardan biridir. onlarca synth, ses işleme programlarınıza android sadece karşıdan bakarken, iphone ve ipad'i mobil kayıt istasyonu olarak kullanabilirsiniz.
  • beyaz rengi butun kapaklara uyumlu olan cihaz. ben 3 tane denedim, 3unde de sorun yasamadim, tik diye oturdu. demek ki 2 mm'lik fark sorun degilmis.
  • skerim tasarimini bu ne lan dümdüz. masadan kaldirirken eziyet cekiyorum resmen. 3g deki bombeli yapıdan niye vazgeçtin lan stiv! amınakoyum senin stiv! nabiyim evrim geçirip parmak ucumda vantuzlar mı cıkarıyım stiv!
  • mor olanini mogolistan'da bulamadigim, cin'e gecip 50 yuana aldigim cihaz.
  • siyah olanını heryerde bulduğum ama cebimdeki 12 lirayla alamadığım cihaz. ben de sinirlenip dürüm aldım, şimdi apple düşünsün.
  • ikinci nesil ipod touch'ıma değişmem.
  • bir kez kullanmaya başlarsan bırakamazsın öyle bir alet.
  • başta "notlar" ve "fotoğraflar" olmak üzere, tüm menülerine kolayca erişilmesi ve tek tuşla ana ekrana hızla dönmesi sayesinde vize&final döneminde öğrenci dostu telefon.
hesabın var mı? giriş yap