şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: windows 98 se)
  • 400-500 dolar aralığında, 4 inç ekranla ile geleceği söylenen telefon. eşek kadar telefonlardan sonra ilaç gibi gelecektir.
  • 22 mart'ta tanıtılacak telefon:

(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/…arihi-netlesti-40062044)
  • 5s kullanıcısı olarak bozulsa almayacağım telefon serisidir 6/6s derken, çok sükür insan eline uygun ebatta çıkarılacak olan telefonmuş. bedava olsa belki kullanacağım seri olan 6/6s serisini bir apple kullanıcısı olarak kullanmam demesem de, içim kan ağlayarak kullanırdım sanırım. ondan ötürü 7yi beklerken başlıktaki telefonun çıkışına denk geldim.

amma velakin 6/6s serisindeki o 2000ler kitschliğindeki boktan şeritlerin bu yeni 5s - 6 melezi telefonda olacağını öğrenmemle beraber cidden üzüldüm. jon ive a ne oldu anlayamıyorum.
  • bakalım ucuz iphone mu yoksa küçük iphone mu olacak.

son modelin küçük versiyonu olursa tepsi telefon modasını pek sevmeyenleri mutlu edecektir.

ha bence iphone 6 ideal boyutta.
  • iphone 6'nın değil de 5s in yerine oturursa güzel olacak telefon. öbür türlü maliyeti düşürülmüş iphone 6 olacak.

edit: oldu valla. 4" ve (bkz: iphone 6s) ile aynı işlem gücüne sahip ve başlangıç fiyatı 399 dolar olan bir telefon geldi. büyük ekran seven beni bile fiyatıyla "acaba?" diye düşündürtüyor şu anda.
  • iphone 6/6s gibi samsungumsu, tepsi görünümlü telefonlardan sonra ilaç gibi gelecek cihazdır.

iphone 5s yeni ve güncel bir cihaz sayılır ama iphone 5 kullanıp boyutundan ve tipinden dolayı 6/6s serisine geçmek istemeyenler için iphone se tam olmuş diyebiliriz.
  • yaklaşık olarak 20 dk sonra başlayacak apple eventinde tanıtılması beklenen telefon. eğer fiyat olarak makul, performans olarak da 6-6s standartında olursa muhtemelen çoğu 4s-5-5s kullanıcısı bu telefona yönelecektir.
  • birazdan tanıtılacak küçük ekranlı yeni iphone.
  • tanıtıldı.