• birazdan tuğla ile vurmak marifetiyle son kez deneyeceğim hadise..
  • aslında çok zor olmayan eylemmiş, iphoneun tuş kilidini açık bir şekilde bilgisayara usbden bağlarsanız, bilgisayar telefonu kamera veya tarayıcı olarak görüyor. bu durumda sağ tıkla, araştır vs. ile telefondaki tüm fotoğraflara ulaşıp, kopyala yapıştır yapabilirsiniz. ama tuş kili kapalı bir şekilde bilgisayara bağlarsanız, bilgisayar telefonu kamera olarak göremeyecek ve bu işlemi yapamayacaksınız.
  • tuş kilidi kapalı olsa da olmasa da usb kablosunu bağladıktan sonra fotoğraf klasörünü bilgisayarımdan seçerek yapılabilecek eylem.
  • iphone ve bilgisayar iliskisinde zorlanmadigim tek mesele. eszamanlama da yok oh mis.
  • macbook kullanmak gibi bişey. çok farklı bişey yani..
  • hiç becerilemiyorsa i-phone'dan kendi mailinize atılacak fotoğraflar, pc veya notebook'tan tekrar mailden indirilebilir. işte buna teknoloji dünyasında kulağı götten göstermek denir.
  • bir garip mazoist davranış. atılan taklalara inanamıyorum arkadaş. derdiniz ne sizin kuzum.
    hani karmaşık değildi bu iphone. menuleri basitti. hemen öğreniliyordu. kullanıcı dostuydu. noldu ha noldu.
  • iphoneun hiçbir özelliğini bilmeyen, kullanmayan veya kullanamayan benim bile yapabildiğim birşey ise sanırım çok problemli olmayan hadisedir.

iphone ile ilgili terimler duyduğumda beynim bunları, the fifty five, quicksilver, quantum leap, şeklinde algılıyor. o kadar alakasız olmama rağmen fotoğraf makinesi ve oyun oynanan, at yarışlarını canlı takip edebildiğim bişey olarak algıladığım bu cihazda bu sorunu ben bile yaşamadım.
  • hiç yoksa 4-5 farklı yolu vardır.

1- kablo ile direk bağlantı, copy- paste stayla.
    2- icloud ile bilgisayarınızdaki resimlerim klasörüne otomatik upload.
    3- dropbox ile icloud ile aynı mantıkla dropbox klasörüne otomatik upload
    4- e-mail ile görüntüleme
    5- itunes ile fotoğraflarınızı senkronize etmeyi seçtiğiniz takdirde her bilgisayara bağlandığında otomatik olarak bilgisayarınıza kopyalama.

kassam usb veya sd kart aparatı ile aktarımı ve diğer başka yolları da yazabilirim ama yazmıyorum.

tanım: iphone'un en esnek olduğu konulardan biri.
hesabın var mı? giriş yap