• fazla bile dinleyen kitleye.
  • şaşılacak bir şey yoktur efenim . kalite konusuna zaten değinilmiş ona çok girmeyeceğim . irem derici ' nin babası ülkenin en büyük reklam ajanslarından birinin sahibidir . '' baba , sektörün de babalarından yani '' ne alakası var diyeceksiniz açıklayayım ; söz konusu sakız markası babasının ajansına bağlıysa , (yüzde bir milyon ) kendisini tanımam etmem çağrı telkıvıran denilen arkadaş da reklam yazarıysa ... gerisini söylemeye dilim varmıyor ama falım ' ın reklam metin yazarıdır . ''ondan öyle şey olmuştur '' büyütülecek bir durum yok .
    ( yanılma payı : değilse , '' tesadüf '' diyip hep beraber gülelim . )

edit : söz konusu reklam ajansında irem derici de uzun süre babasının baskısıyla reklam yazarı olarak çalışmıştır . arkadaşından '' şarkı sözü '' almış tahminimce . toprlama : bir başka deyişle arkadaş , firmaya yazdığı metni irem derici ' ye şarkı sözü olarak dönüştürmüştür / itelemiştir . evet reklam yazarları şarkı sözü yazabiliyor . (bkz: kendimden biliyorum) hepsi böyle yazmıyor sakin . irem derici şarkılarından çok şey beklemeyin bence bi de ...
  • bu tarz şarkıların ağızlara sakız olmasının sebebi falım'dan arak olmasıymış meğer.
  • falım dava açacak mı merak ediyorum...
  • irem derici kim ki ne bekliyordunuz, 5. senfoni mi yazacaktı kadın oturup?

en azından sonuna iki kıta daha eklemis uydurup...

edit: bu arada ciddi olarak irem derici kim ki? magazin haberlerinden anladıgım selami sahinin oglunun sevgilisi, kaynana izin vermemis vs dısında bilgim yok. benim icin demet akalın, gulsen vs gibi bir turkce pop insanı. farklı bir vasfı varsa kusura bakmasın

bi daha edit: sozlukte baktım simdi, o ses turkiyeden patlamıs ve hulusi derici'nin kızıymıs. sevgilisinin anası niye istememis ki bunu, anlamadım valla. simdi de bir sarkısını dinliyorum youtube'dan. demet akalınla kıyaslamak sacma olmus cidden.
  • irem derici'nin sesinin güzel olduğu gerçeğini değiştirmez. hadise gibi, atiye gibi, demet akalın gibi facialardan sonra bir manilik kredisi var bende. hadise'nin özgün olan şampiyona şeker geliyor şarkısındansa irem'in maniden araklama tektaş şarkısını tercih ederim.
  • gelmiş geçmiş en itici tiptir pop tarihindeki
  • şakaysa komik değil gerçekse çok komik klişesine elveda dediğimiz şu dönemde tabi ki şaşırtmamıştır. ayrıca bu abla çıkıp ben sakızdan çıkan maniyi şarkı yaptım heheh diye pazarlasa ay çok tatlış diye yine tutardı, kimse de yadırgamazdı.
  • şaşıran arkadaşların bu durumuna asıl benim şaşırmama sebep olan ve "hayır şarkı sözününedgar allen poe'dan mi alıntı çıkmasını bekliyordunuz?" diye sormama sebep olan durum.
  • ama şimdi sen falım kağıdını açınca arkada müzik çalıyor mu çalmıyor. işte irem dericinin farkı.

tanım : komik olay ama parayı cukkaladı biz anca konuşalım. götüyle gülüyodur bize.
hesabın var mı? giriş yap