• afad afetlere müdahale genel müdürüdür.

özgeçmişi:

1972 kahramanmaraş, afşin ilçesinde doğan ismail palakoğlu; ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini afşin'de tamamladı. 1990'da afşin imam hatip lisesini bitirdi. aynı yıl ankara üniversitesi ilahiyat fakültesine başladı ve 1995 yılında buradan mezun oldu. 1995 yılında başladığı ankara üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü temel islam bilimleri bölümü tasavvuf anabilim dalı alanındaki yüksek lisansını 1998’de tamamladı.

1993 yılından itibaren sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik, genel müdürlük, yönetim kurulu başkanlığı ve mütevelli heyeti üyeliği görevlerinde bulundu.

2011 yılında türkiye diyanet vakfı genel müdür yardımcılığına, 2012 yılında türkiye diyanet vakfı genel müdürlüğü’ne atandı. 2016-2017 yıllarında türkiye diyanet vakfı mütevelli heyeti ve icra kurulu üyeliklerinde bulundu. 2016 yılında başladığı türkiye diyanet vakfı genel kurul üyeliği halen devam etmektedir.
  • insan kahroluyor. gönüller sultanı hulusi efendi hazretleri kitabı yazarını ,deprem ülkesinde baş sorumlu görünce.
  • acaba 20 yıldır nasıl yönetiliyoruz, ve "ustalık dönemi"nde neler yapıyoruz diye merak edenlerin bilgisine sunulması gereken resumeye sahip insan.
  • bu ortamda bile din düşmanlığı yapmaya utanmıyor musunuz vatan ha....
    şaka şaka maşallah pek liyakatliymiş
  • yazık
  • .
  • sayın cumhurbaşkanımızın talimatıyla bazı görevlere haiz olmuştur elbette.
  • teknik bilgiyi geçiyorum, bulunduğu pozisyonda hayati olan planlama, organizasyon, koordinasyon, risk hesaplama, risk yönetimi yetkinlikleri ile ilgili nasıl bir deneyimi olduğunu çok merak ettim.
  • muhteşem bir cv muhteşem bir liyakat.
  • " diyanet işleri başkanlığı başkanlık müşavirliği görevini yürütmekte iken 15 mart 2018 tarihinde afad başkan yardımcısı olarak atandı."

-yok mu diyanet işlerinde yetenekli bir müşaviriniz? acil afad'a başkan yardımcısı lazım

-efendim ismail palakoğlu var inanılmaz bir müşavir eşsiz bir yetenek.

-tamam derhal atıyorum.
hesabın var mı? giriş yap