• satamasın arabayı uğraşsın orospu çocuğu diye düşünen bir örnek isparkçı plakamıza haksız borç yapıştırmasın diye benim o saatler itibariyle arabamın oralarda olduğunu ıspatlayabilmeleri gerekiyor. bunu da cep telefonu kamerasıyla yapmak mümkün değil.

öyle benim adıma çıkacak arabayı satmayı engelleyici nitelikteki bir borcu ispark görevlisinin insiyatifine bırakmak saçma.

radar, eds ve gişe kaçak geçişleri nasıl ıspatlanıyorsa ispark kullanımının da sike sike ıspatlanması gerek.

ya da daha ekonomik bir çözüm olarak bütün isparkçıları kuran'a el bastıralım. gördüğünüz gibi islam da böyle bir kolaylık dinidir. şimdi bütün ateist din kardeşlerim hep beraber... eşhedü enla...
  • ispark, antpark, vs vs vs, hangi şehrin parkı olursa olsun, yollar kamu malı ( defterdarlık adına) olduğu için belediye şirketlerinin asla bir yaptırım gücü olamayacak olan ücretler...

şahsen ben ve yakınlarım kesinlikle 5 yıldır ödemiyoruz, araç alım satımlarında ismi bile geçmez, bunlar hep algı...
  • 2017 model araç için 2012 -2015 yılları arasında 93 tl borç çıkıyor,
    (bkz: siker misin sabaha mı bırakırsın.)
  • ödemediğim borçtur. hiçbir yasal dayanağı olmayan bu park ücretini sizden isteyen görevliye şöyle söyleyin. lütfen ücreti plakaya yazar mısınız?
    öyle bir uygulamamız yok demelerine bakmayın. binin aracınıza basın gidin.
    bi ara ne korkuttular milleti yok araç satışı olmayacak vs diye.
    ödediğiniz paranın nereye gittiği belli değil. akıllı olun.
  • haber başlığı ile haber içeriği çelişmekte, anlaşılan ispark'ın bir yerleri tutuşmuş. şu anda araç satarken mtv ve trafik borcuna bakılıyor sadedce. ayrıca açılmış davalar var ve bunlar tüketici lehine sonuçlanıyor. sen benim evimin önündeki alana otopark yapacaksın bir de ben oraya para vereceğim öyle mi, o zaman belediyenin benden aldığı vergi ne sikime gidiyor. bugüne kadar arabamı bıraktığım ispark'lara yanımda biri olmadığı sürece para ödemedim. çünkü o at kafalı değnekçi bozuntularıyla yaşadığım tartışmalara şahit olsunlar istemiyorum. bugüne kadar hiç bir ispark değnekçisi de benden para alamadı. bundan sonra da nah alırlar.
  • yol üstü otoparklarda düzenli olarak ücret ödemediğimden dolayı artan hede.. açık ve kapalı otoparklarda seve seve ödüyoruz o ayrı.
  • trafiğe çıkış tarihi temmuz 2013 olan arabaya 2008-2012 den kalma borcu var diyor.şaka gibi.
  • son baktığımda 50 liranin üstünde gözüken borç bugün yaptığım sorgulamada sıfırlanmış gözüküyor. ya hayırsever biri benim adıma ödedi yada ispark borç ödeme sayfası cortladi. gerçi 500 lira dahi olsa ödemeyi asla düşünemediği borçtur.
  • arabayı yol kenarına park ettim, ispark'ın park yeriymiş. otoparkçı geldi, "plakaya yaz, imamoğlu gelince ödeyeceğim" dedim.ahahahaha:)
  • ispark olsun, diğer şehirlerdeki park borçları olsun, bunları mahkeme veya icra yolu ile tahsil etme şansları yok. çünkü ellerinde iki tarafın da iradesi ile oluşturulmuş bir alacak verecek durumunu belgeleyen bir belge yok. sadece plakaya kesilmiş fişler var. fakat o cihazlardan birini bana bir gün versinler ben de kafadan bin tane araca borç çıkarabilirim. bu cihazlardan bu şekilde kesilmiş fişler bir kanıt teşkil etmiyor.
hesabın var mı? giriş yap