• istanbul/kızıltoprak'ta bulunan, hyosung ve kymco motosikletlerinin yetkili satıcısı ve servisi. başta servisteki arkadaşlar olmak üzere, çalışan herkes, her konuda inanılmaz yardımsever. milyon tane soruma nasıl olduysa, delirmeden cevap verdiler.
    http://www.istanbulmotor.com/
  • öncelikle uzak durun!

sym 'nin yetkili satıcısı ve servisi olmuş.

servis yetkilisi güler yüzlü ve ilgili. daha önce bakıma götürdüğüm mototaş gibi « neden burdasın lan? » bakışı atmadılar sevdim.

ayrıca daha önce yapılması gereken ve yapılmayan bir bakımı yaparak motorun gidişini ilk aldığım günkü gibi yaptılar helal olsun.

edit;
    göstermelik yağ koyarak ne hava filtresini temizlemişler ne şanzıman yağını değiştirmişler. üstüne bakım yapmış gibi fazla para alarak beni alenen kazıklamış motor şarküterisi

adam gibi sym servisi arıyorsanız altan motor
  • kesinlikle uzak durulmasını tavsiye ettiğim firma.
    bunlardan kazasız, tertemiz diye aldığımız bir motor, aldıktan birkaç ay sonra bir problem çıkardı. başka bir yerde baktırdığımızda, kaza neticesinde ortasından bölünmüş olduğunu öğrendik.
    gittik konuşmaya, beni ve arkadaşımı yaka paça dışarı çıkardılar. az daha dayak yiyecektik.
    şu an hala faal midir bilmiyorum, ama battılarsa şaşırmam.
  • herkes ikinci el motor konusunda uyarmış. ben de sıfır kilometre ekipman konusunda uyarayım.

18 aralık tarihinde aldığım vintex montu sadece 5 kez giydim. simetrik şekilde iki kol aynı yerden dikişleri açıldı. firmaya olayı bildirdiğimde aldığım yanıt şu oldu.

“ hiç bugüne kadar sizinki gibi bir şikayet almadık,ürün gerçek avusturya mali, talihsiz bir olay, maalesef değişim konusunda yardımcı olamayacagiz. “

bugün gidip porche'dan araç alsan şikayetin olsa önce özür diler sonra incelemek isterler. bu nasıl bir tavır ? hangi yüz yılda yaşıyoruz. bu bilişim çağında bir müşteriyi haksız yere mağdur ederseniz, bu mağduriyet herkes tarafından duyulur.
hesabın var mı? giriş yap