şükela:  tümü | bugün
299 entry daha
  • resmen kapatılmış olan okulumdur.
  • tam da kapatıldığı gün internet sitesinde bizbize yeteriz kampanyası ve hesap numaraları çıkıyor. ironiye gel.

biz bize
  • zamanında adaletsizliklere karşı susmayacaktı , adalet bir gün ona da lazım olacak demiştik. davutoğlu'nun "bildiklerimi açıklarsam" diye bir söylemi vardı o aklıma geldi. yer mi?
  • faaliyet izni recep tayyip erdoğan tarafından kaldırılmıştır.

daha neler göreceğiz bakalım.
  • 5 satırla birbirinden farklı 7 bin kişinin bulunduğu, çeşitli akademisyenlerin bilim için koşuşturduğu üniversite an itibariyle kapatılmıştır.

hayırlara vesile olsun inşallah.
  • dünyanın birçok yerine dağılmış türk akademisyenlerin türkiye'ye dönüp kurduğu üniversiteydi, bugün kapatıldı. ulusalcı bir hükümet başa gelip de bu üniversitenin kapatılması kararını vermiş olsaydı, başörtülü insanların eğitim ve seçilme haklarının ellerinden alınması gibi yıllar sonra hep hatırlanacak bir zulüm olacaktı şimdi herkes başını kuma gömmüş bu işin nereye varacağını merak ederek yaşananları izliyor. bugünü anlayabilmek için bu üniversitenin kaderine bakmak yeterli.
  • biliyorum ergun özbudun çalışmak istese; istediği yerde ders verir, çalışabilir. çalışabileceği yerler türkiye'de olabileceği gibi, avrupa'da ve amerika'da da olabilir.
    kendisi işsiz kalmaz anlayacağınız.

ama ne olursa olsun çalıştığı kurumun kapanmasına çok sevindim. sevmediğim biri geçici bir süreliğine de olsa işsiz kalacak.
  • darısı diğer dandirik ve torpilli üniversitemsi kurumların başına. umarım bir gün bu ülkede hiç vakıf üniversitesinin kalmadığı günler görürüz.
  • yeniden birileri tarafından alınıp açılırsa ki büyük bir ihtimalle öyle olacak adı da 15 temmuz milli irade ve demokrasi üniversitesi olacak, akp müritlerinin veletlerinin birleşme noktası olacaktır.
20 entry daha