• dahil olan grupların kimseyi rahatsız etmeden bir mekana kapanıp ve yine kimselere rahatsızlık vermeden 4 duvar arasında yaşadıkları cinselliğin başkalarına batması sorununu doğuran izlenimlerdir.

yargılamak niyetinde olmadığını ve sadece meraktan gidip izlenimlerini aktaran, sözde hoşgörülü, ışıl ablamızın da haberinin başlığı 'özgürlük mü? yozlaşma mı?' olarak belirlenmiş. ne kadar samimi ve önyargısız yaklaşmış kendisi!

doğal ortamında hayvanları izlemeye gitmiş sanki amk. swinger olayını az çok biliyorsun. hangi kafayla gidip bir de türk halkıyla izlenimlerini paylaşıyorsun. sonra da bu durumu özgürlükle bağdaştırıp yorum yapan tipler türer tabii.
  • sanki çok büyük bir keşif yapılmış, illimünati'nin etkinliğine sızılmış gibi gazetede yer bulması ilginç haber.

ee ne oldu şimdi? diye sormak lazım. bu mu yani gazeteciliğiniz?

dünyanın her yerinde olduğu gibi, türkiye'de de bu tip şeylerin döndüğünü tahmin etmek zor olmasa gerek? haber niteliği neresinde?
  • bildiğin kabataş yalanı, her cümlesinden seçebiliyorsunuz. köşeyi tamamlamak için mi, tirajı artırmak için mi yazılmış orası tartışılır, bana hiç gerçekçi gelmedi ki yayınlayan kuruluşun da güvenilirliği ortada
  • o partiden şu partiye kayan oylar konulu gündeme de gönderme olabilir. böyle bir durumda abla chp yi temsil ediyor.
  • bir gazetenin guncel haber yazarinin katildigi bir cesit seks partisinden edindigi izlenimleri aktardigi yazidir. ayrica yaziyi okuyunca cem yilmaza hak vermemek mumkun degil. (bkz: hani marjinal bizdik, mahalle tren olmus)
  • 2 sene önce brezilya'dan gelmişim saat farkından dolayı uyuyamadım. evet jetlag durumları..

gayrettepe'de bir gece klübüne gideyim dedim bir kaç arkadaşın foursquare'de check-in'ini görünce orada.

saat 02.00 suları girdim. mekanda hugo almedia, manuel fernandes, bobo ve bir kaç isimini vermeyeceğim gurbetçi futbolcu var.

portekizce selam verip portekizli futbolcular ile biraz muhabbet ettim. yaklaşık 40 dakika muhabbet ettik.

tabiki futbolcuların masasında olunca ilgi de oraya odaklanıyor. bir kaç hanım kızımıza tercümanlık ederken futbolcular ile aralarında onların masaya kaydım.

biz çıkıp beylikdüzü papatya rezidansa gideceğiz dediler. benim de gelip gelmeyeceğimi sordular. benim ev daha yakın oraya gidelim dedim.

uygun olmaz senin ev, daha çok katılım olur dedi. grup sex falan dönecek sandım. hadi gidelim dedim.
    bu gece bana eşlik eder misin diye sordu biri?
    peki dedim..

mekandan 3 kız 2 erkek çıktık ama biz bu hanım kızımızla başbaşa gittik beylikdüzü'ne. diğerleri nerede dedim gelmedi onlar dedi.

rezidanasa girdik 1+1 küçücük bir daire ama içeride 8 kişi var. 4 kadın ve 4 erkek. bizle beraber 10 kişi ettik.

herkes çıplak. esrar dumanı içeri sis bombası atılmış gibi..

isimleri söyleyip herkes tanıştı benimle.
    hanım kız hadi duşa girelim dedi ve duşa girdik..

duşta swinger partisi bu ve sende benim eşimsin tamam mı dedi?
    orada herkes cidden evliymiş ve evli olmayan giremezmiş.

ya herkes bizim gibiyse, yalan atıyorlarsa nasıl anlayacaksın ki dedim.

güldü sadece.. güven meselesi bu dedi..

karısını siktiren adama mı güveneceğim dedim içimden güldüm..

neyse içeri lut kavimi gibi.
    erkekler net tipsiz.
    hanımlar ortalama.

nasıl necla iyi sikiyor mu?
    benden iyi mi?

mehmet bu adam harika..

zeki sende gel izle karını nasıl sikiyorlar dialogları duvarlarda yankılanıyor..

vay amk dedim..
    bizde ortam bilen adamız diye geçiniyorduk.
    millet neler yapıyormuş neler diye düşünüyorum..

benim beraber geldiğim hatuna 2 kişi yapıştırmaya başladı. karın çok güzel..
    sen sikmiyor musun bunu, bu ne darlık?
    ben 2 günde dizine indiririm bunu türevli konuşmalar yapıyorlar..

cidden çok garip bir ortamdı.
    sonra o hatun ile bir kaç party'ye daha katıldım.
    sonra koptuk.

eşsiz bir mide isteyen bir şey.
    ve cidden evliler var.
    fantaziye açık biriyim ama bu cidden midesizlik.
    evlere uzak..
  • -ahmet bey karımı güzel düdüklediniz valla.
    +ay hiç de bile beceremedi ayol.
    *adamın gol diyor??
  • gavatlığın nirvanası
hesabın var mı? giriş yap