43 entry daha
  • +1'imle desteklediğim kampanya. bu tarafa gelebilirler karsa doğru. zira nüfusa ihtiyacımız var.
  • itanbula yerleşenler köye dönmesin.buralar bize anca yetiyor.ya da mümkünse 3-5 gün kalıp hemen dönün lütfen.
  • gelmesinler de n'olsun? istanbul suriyelilere mi kalsın?
    bugün üsküdar, eminönü ve beyazıt camii civarında türk göremedim desem yeridir. vapurda kendimi ben arap ülkesini geziyormuşum gibi hissettim.
  • tatil yapmak için memleketimden istanbulluların gitmesini beklediğim için karşı çıktığım önerme. bakın arkadaşlar geldiğiniz yeri yağmalıyorsunuz. ulan sürekli gittiğim meyhanemizin bile fiyat politikası değişti sizin yüzünüzden, ooo abi boğaz'da yesek 10bin vermiştik, ortaköy'de en az bu balık 3500 lira derken, mekan sahibi rıdvan abi gaza geldi amk. 2 kişi, 2-3 meze, bir porsiyon köfte ve büyük rakıya hep 130 tl öderken 300 tl hesap geldi amk. gelmeyin lan buralara. dengesini bozuyorsunuz. gidin şilede denize girin amk.
  • comar yuzdesini artiracak olan onerme.
  • saçmasapan bir kampanyadır.
    oldu, istanbul'u suriyelilere bırakıp gelmeyelim öyle mi? hatta direk suriye'ye taşınalım, onların yerine de savaşırız..
  • kesinlikle katıldığım önerme, ek olarak bayram sonuna kadar şehrin etrafını dikenli tellerle çevirmeyi öneriyorum...
  • antalyalı olarak benim de siktiri çektiğim kampanya. kütüğü antalya'da olmayan herkes siktirsin gitsin amk memleketi neresiyse. 3 milyonluk şehirde 200bin antalyalı ya var ya yok lan.

bi de bu orospu çocukları kendi çöplüklerine döndükleri zaman antalyalılar şöyle böyle diye bok atıyorlar. halbuki onlar da senin gibi sikik memleketinden gelip antalya'da kalabalık yapan çomarlardan, apaçilerden, at hırsızı tiplilerden başkası değil.

antalya ayrı ülke olsun lan.
  • tam şu anda şehirde nüfus sayımı yapılmalı ve şehrin populasyonu bu sayıda kilitlenmeli. sizler takribi bir 20 sene anadolu, ege taraflarında takılın, biz burada aklı başında şehir plancıları ve mimarlarla kentsel dönüşümü tamamladıktan sonra dönersiniz la ne var ki.*
  • beyninizi geliştirmek şartıyla gelin datça'ya yerleşin. oturduğunuz kahvecide kitap okuyabiliyorsunuz lan. dikkatiniz dağılmıyor böyle çok hoş.
12 entry daha
hesabın var mı? giriş yap