1151 entry daha
  • istanbulsuz gidin de bi kurtulalım
  • başlığının altında tam 27 kere "nothing else matters" denilmiş dizi. bunla birlikte 28 oldu.
  • çok kaliteli diziydi, her anlamda, ama yeni sezon beni endişelendiriyor, uzatmak için sakıza döndürmezler umarım.
  • cok guzel bir sezon finali bolumu yayinlamis dizidir. bir kez daha iyi ki bu diziyi seyrediyorum dedirtmistir.duygularla duygu somurusu yapmayip, reyting gutmeyen , bilakis duygulari guzel ve ince isleyerek , kliselerden mumkun oldugunca kacmaya calisan bir senaryoya sahip. hayatlarimiz surekli bilinen sezon finali kargasasinda gitmiyor cunku (surekli bin olum, yuzlerce entrika donmuyor, bin bomba patlamiyor vb), realiteye mumkun oldugunca en yalin haliyle yaklasmaya calisan bir senaryo bu.bunu her hafta 2.5 saatte yetecek senaryo olarak yazilan bir sey olarak , daha cok deger verilmelidir. reji desen sahane, goruntu yonetmenligi de .muzikler de cok guzel ve basarili , yalniz bu konuda tek bir elestirim olacak . cem tuncer ve digerleri cok degerli muzisyenler .ama onlar da bir cogu kez bircok eski calismalarinda kullandigi muzikleri ayni dizide kullaniyorlar.mesela istanbullu gelinde daha once maral ve emirin yolu dizilerinde kullandiklari muzikleri dinledim, ne kadar sevsem de, her isin hepten kendisine has muzikleri olmasi lazim.yabanci muziklerden aldigi orijinaline cok yakin olan parcalar da cabasi.umarim bu konuda daha orijinal ilerlerler , cunku aslinda calismalari cok guzel .
    oyunculuklar gayet basarili, siritan kimse yok , siyrilani cok olan dizidir. benim favorilerim firat tanis, tilbe saran , ipek bilgin.umarim gelecek sezon yine ayni tatta devam edecektir.ademin degisimini , pismanligini cok merak ediyorum.kliselerden uzak duran dizi olarak ne olacagini simdiden kestirmek zor , ama dilaranin hamileliginin dilara ile ademi ileride birlestirecek faktor olarak goruyorum, konagi da adem tarafindan esmaya geri verilmesi , ademin boranlarla barismasin kozu olarak goruyorum.farukun ademe sozleri cok guzel ve cok anlamliydi, ademin ta o zamanda gostermek istemezse de , ic cokusunun nasil basladigini izlemek cok guzel bir detaydi.butun ekibin emegine saglik, eylulde gorusmek uzere.
1441 entry daha
hesabın var mı? giriş yap