• yemin ederim makyajlı halinden çok daha güzel geldi bana makyajsız hali. hatun taş gibi.

not: bu fotoğrafların sıfır makyajlı olmadığını hepimiz biliyoruz. kastedilen, her zaman görmeye alışık olduğumuz kadar ağır makyajlı olmamasıdır.
  • fark göremiyorum ya sen. aynı yahu hatun, makyajlı makyajsız taş. olmamış bu sefer işteeeaaa makyajsız ünlüler geyiği. hiç olmamış. bi demet akalın değil yani adriana lima. taş.
  • bugünkü gazetelerin yok böyle dans provalarından birkaç fotoğraf ile süslenen adriana lima haberi.

http://galeri.haberturk.com/…-makyajli-adriana-lima

ben de bunu anlamıyorum arkadaş... ne oluyor yani makyajsız yakalanınca, kimlerin içine su serpiliyor, güzelleştirdiğiniz birşeyin çirkin hallerini yakalamaya çalışmanızdaki ne bu ikiyüzlülük...

adriana lima ki habere tıklarken ışık hızıyla 'biliyordum makyaj güzeli olduğunu', 'o kadar makyaj bana yapılsa ooohoooo', 'aslında o çirkin, ben güzelim , ben en güzelim' düşüncelerine dalan hemcinslerimin yüzünü kızartacak kadar güzel hatundur. habere iştahla tıklayan bir çok bayanın yüzündeki gülücüğün donuşunu görmeyi isterdim.

'makyajsız haline baktım, yine güzel, ama iyi de pamuk prenses ölmemiş miydi?' dumurunu yaşamıştır eminim bir çok kişi.
  • bu hali makyajsız da güzel olduğunu göstermiştir.
  • (bkz: yenir ki bu)
  • şimdi gözündeki iddia edildiği gibi kalem değil de kalıcı makyaj falan da olabilir ama olsun yine güzel kadın da benim garipsediğim bu gibi durumlarda erkeklerdeki türk kızlarını aşağılama psikolojisi (çok bağlaçlı tek cümle).

örn: - hatun güzel işte oolum, yok öyle türk kızlarının dediği gibi, "o kadar makyaj yapsam ben daha güzel olurum" durumu.

dostum, josh holloway türkiye'ye geldiğinde biz senin üzerine gittik mi, "türk erkekleri..." diye başlayan cümlelerle. biskolata starz reklamı çıkınca duyabileceğin şekilde iç geçiriyor muyuz, ah ah nerede böyle türk erkeği, diye...

türk kızlarının türk erkeklerinden başka demotivatöre ihtiyacı yok.. latin kızlar şöyle, rus kızları böyle, ukraynalılar öyle, türk kızları gibi değil...adriana güzel, rihana üff... monica bellucci olağan üstü. biliyoruz... gerçekten biliyoruz, çok güzeller..

ama biz de biziz kardeşim, biz ecnebi erkeklerin adonisi ile senin türk kasını karşılaştırıyor muyuz? aklını kullanıp haddini bilmelisin bence, ulaşamadığın pazarlama araçları için ulaşılabilir hizmetleri tepme yani!
  • memleketim kızlarının yaydığını düşündüğüm haberler dizisi. "yok bilmem şu güzel makyajsız yakalanmış, aslında bir halta bezemiyormuş vs..." öyle de böyle de güzeller işte. çamur atmayalım lütfen.
  • sözün özü ''eşşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşek''veciz sözünün mefhumu mualifinden çıkan netice.
    (bkz: güzel olan meyvenin posasıda güzeldir.) lakin makyajsız hali bile kavga sebebi olabilmiştir.
    not:karşıma çıkma sakın kızım...
hesabın var mı? giriş yap