• sadece feministlik olsun diye yazmayacağım. kızın tarla araba yedim lafları o alem için normal. kızın bu arada çok da iddiası yok. videoları 1.3 milyon kişi izleyince-ben izlediğimde 1.7 idi- linç yorumlarından da bir video yapmışlar. ben izmirli biri olarak dolmuşla önünden geçtiğimiz pavyon ya da night clubları hep merak etmişimdir. bu kız da öyle ilgimi çekti. kısa film olarak ışıklar sönmesin ve blu tv deki pavyon belgeseli de kons dünyasını şahane anlatmış. bu yapımları izlerseniz kızın aslında olanı anlattığı kimseyi de özendirdiği söylenemez. zamane gençliği zaten kısa yoldan para peşinde. youtuber lık bunun teknolojik versiyonu oldu. anladığım kadarıyla erken yaşta muhtemelen kaçarak evlendiği ve 4 yaşında bir çocuğu olması gerçeği onun alt kültür grubundan bir kadın olduğunu gösteriyor. pavyon belgeselinde de kadınların çoğunun hayat hikayesi bu minvalde idi. dahası o alemde gecede 1000 tl kazanıp da bu işi bırakmak isteyen tek kız yok. şimdi yok normal iş bulsun da mağazada kat yapsın da falana filana girmeyin. onun 4 gecede kazandığına ben bir ay talim ediyorum o ayrı konu. onun da bu işle ödediği bir toplumsal dışlanma bedeli var. neticede kız 22 yaşında. ilgi görmekten hoşlanıyor. hangi genç kadın hoşlanmıyor ki. instagrama baktığınızda sıradan kızların don sütyen pozları gırla. zamane ruhu böyle. ahlakçılığa gerek yok. kıza fiziği üzerinden de yüklenmenin anlamı ne çözemedim. gecede 72 değil 10 miller iç bak bakayım ne olursun. son olarak dijital tarihimiz bizi hiç bırakmayacak ve hep önümüzde duracak. burcucuk da ileride bu videoyu kaldırtmak için çok uğraşacak.
  • genç bir youtuber ile röportajına denk geldiğim konsomatris. maşallah onun bunun parasını yedim diye gururlanarak anlatıyor.

kendisi 22 yaşındaymış ama bildiğin 40 gösteriyor. bel desen izmir - istanbul otobanı gibi 8 şerit genişliğinde.

benim işim eğlendirmek diyor. bir şişe miller a 120 tl verip eğlenecek adam varsa onun da aklına sokayım.
  • bir gecede 72 adet miller ictigini iddia eden, ankara'da izabel pavyonda calisan genc bayan.
  • (bkz: akrep)

(bkz: ikizler)
hesabın var mı? giriş yap