• 2008 yapımı, muhtemelen de vasatların şahı bir mini dizi. bizim için ilgi çekebilecek yönü ise dizinin türkiye'de çekilmiş olması. içinde bir avuç jön türk oyuncusu da arz-ı endam ediyor hatta. ayrıca star tvdeki tanıtımları sayesinde yılların tuncel kurtiz'ini "oh my god what's happening to me" diye inilerken görmüş olduk, bir yaşımıza daha girdik.
  • türklerin dublajda en iyi ülkelerden olduğu gerçeğini yalanlamak için oldukça uğraşılmış gibi duran film. izlerken yeter artık dayanamıyorum nidasıyla tv başından kaldırmış ve ardından evdeki diğer izleyenler de dayanamayarak kanalı değiştirmişlerdir.
  • fox'da yayınlanan garip bir dizi..

boğazda şehir hatları vapuruyla geziolar, ama mısırda nil'deler..
    böyle selçuklu kalıntıları aralarında cirit atıyorlar ama orası firavunun mekanı..
    anlamadım, tüm yan oyuncular türk zaten, tuncel kurtiz'den sinan tuzcu'ya kadar tanıdık simalar hatta..
    yok anlam veremedim, türkiye'de mısır bayrakları dalgalanıyor..

oo jack hunter ve yıldız cenneti diye bir bölümü de varmış, allahtan bu sefer boğaziçi köprüsünü gösterip anadolu toprakları diyor..
  • ben bu tv filmini on yıl önce çocuk yaşta elimde lay's baharat çeşnili patates cipsi ve bir sürü atıştırmalık ile izlemiştim. çok güzel dakikalar yaşatmıştı bana
  • an itibariyle yabanci bir kanalda "jack hunter and the quest for akhenaten's tomb" versiyonunun baslayip beni dumur eden dizi.
    ozellikle tuncel kurtiz'i gorunce.

tabi turkce konusurkenki karizmasindan eser yok. belki de alistigim icin bana oyle geliyor.

film de pek bir seye benzemiyor. bitirecegimi sanmiyorum ama tuncel usta'nin boyle bir macerasini da gormek guzel oldu
hesabın var mı? giriş yap