şükela:  tümü | bugün soru sor
1045 entry daha
  • bu herifi "beğenmiyorsan izleme" diye savunan biriydim. gerçekten de kaliteli bir yayıncıydı. peki ya şimdi nasıl bir adama dönüştü ?

öyle bir ınstagram kullanıyor ki şeyma subaşı falan eline su dökemez. öylesine iq düşürdü ki kendi kitlesi bile durumu kavrayamamış durumda. daha önce bu adama " abi yayın açacağın zaman ınstagram, facebook falan gibi platformlarda haber ver " dediklerinde millete kendisi kızarak " beni izlemek isteyen gelir beni bulur gerek yok bunlara" diyen bir adamdı. harbiden böyle bir adam nasıl da şeyma subaşı'na evriliyor aklım almıyor.

ben yine de "beğenmiyorsan izleme" kafasındayım. sonuçta kimse kimseyi zorlamıyor. nihayetinde ahmet abinin bile böyle kalitesizleşmesi üzüyor bizi.

beğenmiyorum ve izlemeyeceğim.
  • muhabbeti beni sariyor. begenmiyorsan izleme her yerde gecerli bir kural. oyle acip izlemem, yayindan yayina kosmam fakat youtube da onerilenlerde, yanda bir iki videosu geldimi "-jahrein" gozume ilisir ve acar bakarim. pek kotu bir videosuna rastlamadim. kotu yorum yapanlari pek anlamiyorum.
  • bunun bagislari azalmis galiba, coluk cocuk 5-10 lira daha göndersin.

https://twitter.com/…tatus/1106509182277165056?s=19
5 entry daha