• i'm yours isimli sarkisi dinlenmelidir. seker gibidir.
  • öyle bir ses icin,

(bkz: evlenilecek erkek)
  • çoğu parçasının çoğu yerinde, uzun şarkı sözlerini hızlıca okuyuşundaki oral kıvraklık, bu adamın müziğinden pozitif enerji almanızı sağlayabilecek öğelerdendir.

(benzer bir oral kıvraklık ani difranco'nun "here for now"'ında da* vardır; bilmeyen kalmasın.)
  • ben bu adamda bir t-shirt rahatlığı, bir şort ve bir sandalet huzuru görüyorum. hatta sesini ne zaman duysam, her hangi şarkısını dinlesem motorumda yahut arabamda yüzümde ılık bir rüzgar yalayışı hissediyorum. beni kasmayan şeyler ne güzel şeylerdir.
  • her durumda dinleyecek bir şarkısını bulabildiğim, ilk dinlemeye başladığım zamandan beri biraz olsun sıkılmadığım, kendisini "i'm yours"tan ibaret sananlardan hazzetmediğim ve özellikle yolculuklar ile camdan izlenen akışa kusursuzca uyan harika ses.
  • aradığımız açıklık, aradığımız dürüstlük, aradığımız gümbür gümbürlük, aradığımız naiflik, aradığımız basitlik. bu adamın şarkılarını dinlerken sevdiğinizi düşünün ve onu düşündüğünüzü açıkça belli eden sevimli bir harekette bulunun. mutlaka yapın bunu, nasılsa ölücez.
  • soguk havalarda uzerinizde battaniyeyle kanapeye oturmu$ kahvenizi yudumlarken tertemiz, sicacik sesiyle gelip sacinizi ok$ayan $evkatli bir adamdir.

(bkz: ki$ muzigi)

anlattiklari da bir o kadar etkileyicidir, gozlerinizi kapatinca birbirinden guzel hikayelerin kahramani olursunuz..

(bkz: mr. curiosity)
    (bkz: lucky)
    (bkz: the beauty in ugly)
    (bkz: plane)
  • sesiyle, müziğiyle keyifle dinlenesi müzisyen.
    nedendir bana kışlık bir müziği varmış gibi geliyor, soğuk havalarda dinlemekten daha çok keyif alıyorum. ama bu aslında beni neşelendirmediği anlamına da gelmiyor. nitekim en soğuk ortamları ısıtacak sıcaklıkta bir sese sahip bu genç adam.
  • bugün keşfettiğim müzisyen. birazcık dinleyince bile içimi bir huzur kapladı.
    life is wonderful olsun, lucky olsun, i'm yours olsun bunlar hep, aslında neşeli gözüküp ama hüzünlü olan güzel şeyler.
  • "tried on some jeans today. farted in some. shhhh, don't tell."

diye tweet geçebilen bir anadolu yiğidi.
hesabın var mı? giriş yap