• ikinci çocuğuna hamile olan insan; double agent, gönüllerde hep sydney bristow olarak kalacak olan.

edit: hamile olduğunu alias'ta babasını* oynamış olan victor garber söylemiş, ama sonradan "demedim ben öyle bi şey" falan demiş.* bekliyoruz merakla.

edit2: hamileymiş evet.

edit3: doğurmuş bile.
  • 6 ocak 2009'da ikinci kız çocuğunu doğurmuştur ve adını seraphina rose elizabeth affleck koymuştur. serephina kelimesi incil'deki "ateşten olan" anlamındaki "seraphim" kelimesinden geliyormuş.
  • ps i love you da hilary swank ı izledikten sonra catch and release de kendisini görünce, bu hatunda hep nişanlısı, kocası öldükten sonra ayakta kalmaya çalışan karakterleri oynuyor, hep aynı mimikler ruh hali diye söylendikten sonra şu an ikisinin farklı kişiler olduğunun şaşkınlığı içerisindeyim. ama çok benziyorlar, daha da ayıramam ben bu ikisini
  • alias ile hayatıma girmiş, bir daha da çıkmak bilmemiş, aynı anda hem süper seksi, hem de süper tatlı olabilen, ben affleck kazması ile evli olan (gerçi sonra kazmalıktan sıyrılmaya başladı bu adam), bu evlilikten violet anne ve seraphina elizabeth adlı iki kızı bulunan, 17.04.1973 doğumlu, altın küre ödüllü oyuncu güzeli. eleştirmenlere göre sinemadaki en iyi performansını juno'da vermiştir. yine de romantik filmlerde oynamaya devam etmektedir (bkz: ghosts of girlfriends past) bıkmadan, sıkılmadan.. hayır bence daha yeteneğini tam sergileyemedi, hiç mi farkında değil artık yaşlanıyor olduğunun, biraz daha cesur roller seçse ya.

neyse, ricky gervais'in yazıp yönettiği the invention of lying filmi ile sonbahar-kış döneminde salonlara konuk olacaktır. fragmanda bana iyi bir oyun çıkaracakmış gibi geldi, ricky gervais'in de yeteneği malum, umarım bu film sinemada şeytanın pabucunu kırdığı film olur.
    buyrun fragman:
    http://www.thehdroom.com/…ion_of_lying_trailer/5095
  • gülümseyişi içleri ısıtır, ama bunun yanında hollywood'un en güzel ağlayan kadınıdır zannımca.
  • yüzü bana çok güzel gelmese de fiziği oldukça yerinde bir hatun. etli dudakları ile gülümsemesi de ayrıca içimi bir hoş etmiyor değil. "the invention of lying" filminde oynadığı karakter ile hakikaten de rolünün tam kadını diyorum içimden.
  • güzel görünmesinin tek sebebi jennifer aniston ile aynı ismi taşıyor oluşudur. yoksa traş. eğer adı jennifer değil de ayşen* olsa bugün burada adına neler söylenirdi ben burada dile getirmek istemiyorum.
  • omuz genişliğinin kaç cm olduğunu merak ettiğim kadındır.
  • güzide duran'a ikizi kadar benziyor alias'ın bazı bölümlerinde.
  • çeşitli fotoğraflarından gördüğüm kadarıyla sürekli aynı terliği giyen hatun.
hesabın var mı? giriş yap