• her halinden belli klas topçu olduğu. takipteyiz.

edit: abartmışım bir an için. düz topçu.
  • 13 milyon euro karşılığında napoliye transfer olmuştur.
  • kuzey terbiyesi görmüş amerikalı. hemide fc midtjylland takımından. boy 1.88. profil güzel gözüküyor. tam brentford'luk transfer.
  • stade de reims'e 10 milyon euro karşılığında transfer olan 1999 doğumlu dmc.

geleceği fazlasıyla parlak...
  • şans eseri bir altyaş turnuvasında gördüp çok beğendiğim bir orta saha oyuncusu.

midtjylland'a transfer olunca da bir şekilde takip ettim ve kulübe mail bile attım. keşke o zamanlarda çekebilseydik çok süper olurdu. min jae gibi kariyer hedefi olan ve disiplin sahibi bir oyuncu. o da onun gibi napoli'ye giderek kariyeri için büyük bir adım attı.

bundan sonra da yükselişi devam edecektir diye düşünüyorum. en kötü arsenal'i var.
  • uzun boylu, teknik ve kıvrak orta sahaların hastası oldum her zaman. gustavo da iyi duruyor. umarım en az biri belki ikisi de olur.
  • galatasaray'ın ilgilendiği söylenen topçu. napoli de davinson sanchezi istiyormuş.

via: evrenchicago
  • fc midtjylland'ın 1999 doğumlu isveçli orta saha oyuncusu. abd pasaportu da bulunmakta. bacak boyunun uzunluğu ayakta müdahalelerde inanılmaz bir üstünlük sağlıyor. oyun tarzı olarak eduardo camavinga ile benzerlik gösteriyor. geleceğin yıldız adaylarından biri. yükselen iskandinav altyapısının dünya futboluna bir başka hediyesi.
hesabın var mı? giriş yap