• reddedildiyse damat adayıyla ben bir çay içebilirim.
    erkeğim ama anlaşırız diye umuyorum hele bi çay içelim çay önemli.
  • sunucu kadinin "gercekten mi" tepkisini alan reddetme. izin verseler kadin kendisi evlenecek, ici gitti, canim ya.
  • esra erol utanmasa eşinden ayrılıp kendi evlenecek.

türkiye gerçeğini gösteren olaydır.

aday da çok üzülmesin bence,toplasın jetine 10 tane rusu keyfine baksın.
  • şaşırtmamıştır. bu kız bu adam için fazla seksi ve daha paravan açılmadan herife "bunları neden anlatıyorsunuz" gibisinden ayarlar vermeye başladı.

para bazı insanlara hiç yakışmıyor lan. "jetim var, iyi bir eğitim aldım, süper bi aileden geliyorum" diyen adamın giydiği şu takım elbise ve emanet gibi duran sikko kravat bile görüş mesafesinden soğan sarımsak etkisi yapar karşı cinste. zengin ve iyi eğitimli insanda en azından bi giyim zevki olması beklenir. hadi o yok, kıza "hoşbulduk inşallah" deme bari lan. bu adamdan jeti çıkar, anadolu'nun bi köşesinde tüm gün kahvede okey oynayan adamlardan ne farkı kalır? bu herif bu hatunu alsa ne konuşacak hatunla, "yemekte bugün ne yaptın inşallah" mı diyecek? kıza pırlanta alsa "al, nimet. parmağına takarsın inşallah" diye uzatacak amk.

özetle; duruş çok önemli.
  • jet ile sevişmeyeceği için doğru karar vermiş kadındır. zaten bir jet ile nasıl sevişesin ki çok saçma.
  • esra erol kisisinin programinda yasanmis ve sabah sabah guldurmus rezil otesi hadisedir. helal olsun kizimiza, en has duygularin kadiniymis.

ilgili video

adam her ne kadar mutevazi takilmaya calissa da esra karisi sicmistir.
  • annemin ve teyzemin elma soyarken şok geçirmesine sebebiyet veren olay.

(bkz: esra erol'la meyve keyfi)
  • işin aslı, kız ne kadar doğru bildiğini yapmış olsa da; damat adayının da herhangi bir vukuatının bulunmadığı durumdur. televizyonculuk bokluğu için belli ki arada geçen bir makara ta canlı yayına kadar gitmiş, adam da olacakları tahmin ettiğinden istanbulkart hamlesini oynamıştır hatta.
hesabın var mı? giriş yap